Ogród

view12
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 12, 2021 8:48 am

Re: Ogród

Post autor: view12 » pt lut 12, 2021 8:50 am

A co do cięcia gałęzi? A w zasadzie utylizacji takich odpadów... sekatory już chyba odpadają :D
Ma ktoś z Was może coś takiego? stiga/pl/sklep/utrzymanie-porzadku/rozdrabniacze

bognaa
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:54 pm

Re: Ogród

Post autor: bognaa » sob lut 27, 2021 11:35 pm

Jeśli ktoś z was pokusi się w tym roku o założenie szklarni i zasadzenie pomidorków mam dla was super stronę ze sprzętem do sadzenia oraz złotymi radami, bez których ani rusz. Zaglądajcie na stronę
dollo/pl/jak_uprawiac_pomidory_w_tunelu_foliowym.html Czasami warto poczytać i poszerzyć wiedzę, niż marnować uprawy, czas i pieniądze.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Ogród

Post autor: lusiek » śr mar 10, 2021 2:21 pm

W temacie ogrodu to chciałam was spytać gdzie zamówię solidne i stylowe parasole? Nowoczesnego potrzebuję bo taką mam aranżację. Mój znajomy wysłał mi tą gardenspace/pl/parasole-ogrodowe ofertę i przyznam że ładne mają parasole w ofercie, nie wykluczam że od nich zamówię.

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Ogród

Post autor: lilko » pn mar 22, 2021 4:47 pm

W ogrodzie przydadzą się też na pewno obrzeża trawnikowe oraz tzw. kratka trawnikowa. Najlepiej zakładać je właśnie wczesną wiosną. Oba te produkty ma w ofercie geoproduct/pl/

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Ogród

Post autor: Darka » śr wrz 29, 2021 4:58 pm

Jeśli komuś z Was byłyby potrzebne obrzeża ogrodowe, to polecam kontakt z firmą Sammler z Plewisk koło Poznania. Firma ta oferuje takie właśnie obrzeża produkowane w 100% z recyklingu. Działa ona zgodnie z gospodarką obiegu zamkniętego. A dzięki takim obrzeżom Wasz ogród będzie wyglądał czysto i porządnie.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Ogród

Post autor: kasiunia » czw maja 19, 2022 6:44 am

Każdy, kto marzy o nowym domu ma marzenia związane z ogrodem lub z tarasem a może z jednym i drugim. Przecież wszystko jest możliwe. By ogród wyglądał pięknie trzeba się trochę napracować ale w naszym przypadku nie jest to problem, bo pracę w ogrodzie traktujemy jako relaks. By ogród i otoczenie domu wyglądały czysto i schludnie trzeba cyklicznie elementy architektury ogrodowej poddawać renowacji i czyszczeniu. Czyszczenie kostki brukowej - mgprojekt/com/pl/blog/czyszczenie-kostki-brukowej/ to nie jest trudne zadanie ale trzeba mieć czym to zrobić.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Ogród

Post autor: soraja » czw maja 19, 2022 12:12 pm

Nie każdy ma czas i pomysł na aranżację swojego ogrodu. Dlatego skorzystanie z pomocy firmy specjalizującej się w projektowaniu ogrodów wydaje się być dobrym wyborem. Na stronie trawarica/pl/ znajdziecie ofertę firmy Trawarica. Jestem pewna, że będzie to trafiony wybór.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Ogród

Post autor: mopsik » czw maja 19, 2022 12:16 pm

Możesz także zajrzeć do internetu, gdzie znajdziesz wiele inspiracji - między innymi na blogach. Polecam Ci ten blog: ogrodowy24/pl . Jak tylko szukam pomysłów to właśnie w sieci znajduję ich najwięcej.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Ogród

Post autor: xena07 » czw maja 19, 2022 6:20 pm

Ogród musi być funkcjonalny, ale przede wszystkim piękny. Zazwyczaj sadzimy w nim krzewy i kwiaty, dlatego, żeby mogły one rosnąć, przydadzą się pergole. Widziałam, że tutaj mają bardzo ładne nettrading/pl/pergole-podpory-ogrodowe . W ten sposób ogród będzie wyglądał jeszcze ładniej, niemal jak z bajki. Kwiaty będą mogły swobodnie rosnąć, dzięki czemu będą kwitły co roku. Ich ceny są przystępne.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Ogród

Post autor: tadeuszhinc » wt maja 24, 2022 6:29 pm

Dbałość o ogród to bardzo ważna sprawa, więc warto zainwestować również w porządny sprzęt np. kosiarki. Jak wiadomo każdy, nawet najlepszy sprzęt ulega zużyciu, więc na bieżąco warto badać jego stan. Na pewno warto sprawdzić w jakim stanie są paski do kosiarek, które są bardzo ważnym elementem eksploatacyjnym. Wybór części jest spory, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie w korzystnej cenie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości