Dokumenty firmowe

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Dokumenty firmowe

Post autor: lusiek » czw lis 25, 2021 1:12 am

Powiem szczerze, że na ten moment w temacie księgowości interesuje mnie tylko i wyłącznie to, w jaki sposób warto i trzeba zająć się wszystkimi sprawami księgowymi. Jest to dla mnie naprawdę trudny temat, a przede wszystkim organizacja dokumentów, więc myślę, że na stronie filecare/pl/przechowywanie-i-niszczenie-dokumentow-krakow/ wszystkiego się dowiem.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Dokumenty firmowe

Post autor: magiczna » pn sty 03, 2022 4:30 pm

Aż dziwne, że tak mało osób o to pyta. Czyżbyście wszyscy mieli odpowiedni program do fakturowania i odpowiednio rozliczone biznesy? Mi się to bardzo podoba, niemniej jednak wydaje mi się, że warto wskazać też i innym, jaką drogą powinni iść. Własny biznes to jest jednak coś trudnego do ogarnięcia bez odpowiedniej pomocy.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Dokumenty firmowe

Post autor: Darka » wt sty 04, 2022 10:30 pm

A skoro już jesteśmy przy dokumentach firmowych, to czy ktoś z Was prowadzi może własny gabinet fizjoterapii? Jeśli tak, to czy stosujecie u Was elektroniczne zarządzanie dokumentacją? Jakich programów do tego celu używacie? Mieliście może do czynienia z takim programem jak RSQ PHYSIO?

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Dokumenty firmowe

Post autor: spoko » śr sty 05, 2022 12:35 pm

A skoro mowa o dokumentach i rozliczeniach, to jak myślicie, czy księgowość internetowa jest lepsza od tradycyjnej? Mam do wyboru albo jedyne biuro w mieście, albo własną księgową, albo właśnie usługi zdalne. Pierwsza opcja do mnie nie przemawia, bo wiem, że księgowi tam się mylą. Druga z kolei jest droga.. To jak, co mi jednak radzicie?

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Dokumenty firmowe

Post autor: daga » wt kwie 19, 2022 3:27 pm

Ja mam problem z dokumentami, bo jednak to wszystko to ogromna odpowiedzialność. Na razie staram się radzić sobie sama, ale nie wiem, czy doradca podatkowy bydgoszcz nie będzie mi podpowiadał. Boję się, że jeden krok i będę po prostu zbyt daleko w zamieszaniu i zapłacę karę za złe rozliczenia. Wszystko musi się zgadzać.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Dokumenty firmowe

Post autor: kasiunia » pt kwie 22, 2022 1:20 pm

Wiele zależy od tego w jakiej branży się działa.W zasadzie wszędzie mamy do czynienia z dokumentami i od nas zależy jak z nimi postępujemy i jak je zabezpieczamy. Znajomy od kilku lat prowadził klinikę fizjoterapeutyczną i okazało się ,że z pomocą w jego firmie przyszła branża IT. Otóż od jakiegoś czasu korzysta ze specjalnego oprogramowania do obsługi takich gabinetów. Dzięki temu oprogramowaniu cała dokumentacja fizjoterapeutyczna jest dużo bezpieczniejsza, jest także prowadzona w formie elektronicznej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości