Szkolenia

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Szkolenia

Post autor: olanos » wt lis 23, 2021 12:16 pm

Witajcie. Jeśli szukacie odpowiednich szkoleń związanych z badaniami termowizyjnymi budynków mieszkalnych to właśnie efektywniej/pl/badania-termowizyjne-w-praktyce/ będzie idealnym rozwiązaniem dla wielu pracowników przedsiębiorstw.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Cripper » pn gru 27, 2021 1:24 pm

Ja uwielbiam szkolenia! Teraz jest tyle różnych kursów, dzięki którym można się rozwijać czy nauczyć zupełnie nowych rzeczy, że nic tylko korzystać. Interesuję się trochę tatuażami tzn. wykonywaniem tatuaży dlatego najczęściej korzystam ze szkoleń dotyczących tatuowania. Świetne kursy prowadzi Akadamia Tatuażu paredo/pl/ . U nich można zdobyć wiedze praktyczną i teoretyczną.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Darka » wt sty 04, 2022 10:55 pm

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy ktoś z Was wie, czym się różnią szkolenia otwarte od szkoleń zamkniętych? Które z nich są Waszym zdaniem lepsze? W jakich szkoleniach Wy wolicie brać udział?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Szkolenia

Post autor: lusiek » ndz mar 06, 2022 7:19 pm

Jestem zdania, że regularne szkolenia powinny być obowiązkowe ze względu na to, jakie korzyści niosą osobom szkolonym i firmom, w których pracują. Szkolenia i kursy są też ważne między innymi dla nauczycieli, którzy odpowiadają za przyszłe pokolenia. Poza tym oświata to ostatnio wiele różnych zmian. Jeśli chcecie korzystać ze szkoleń, to przykładowo na stronie ecrklex/pl/ jest oferta, która zajmuje się prowadzeniem takich szkoleń. Warto zdecydować się przede wszystkim na te w wersji online. Polecam sprawdzić!

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Szkolenia

Post autor: lilko » czw mar 24, 2022 8:45 am

Jeśli chodzi o szkolenia dla kadry menadżerskiej i kwestie budowania silnego zespołu, to z własnego doświadczenia mogę polecić pracę z Anna Sarnacka – Smith.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Szkolenia

Post autor: kasiunia » czw kwie 28, 2022 7:04 am

Jak dobrać odpowiednie do swoich potrzeb szkolenia? Myślę ,że najlepiej skontaktować się z fachowcami w tej branży a oni z pewnością doradzą. Profesjonalne szkolenia dla firm oferuje firma Humasn Skills , kontaktując się z nimi dowiesz się czy potrzebne będą dla ciebie szkolenia miękkie czy twarde. Warto z tą firmą się skontaktować by dowiedzieć się o potrzebach swoich i pracowników.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Szkolenia

Post autor: charlotte » śr cze 29, 2022 11:34 pm

Mnie ostatnio zainteresował rozwój osobisty. Często zaglądam na przewodnikwewnetrzny/pl/czym-jest-i-jak-dziala-wizualizacja-techniki-i-rezultaty/ i czytam dostępne artykuły na temat wizualizacji, prawa przyciągania itd. Myślę nawet o skorzystaniu z oferty i zapisaniu się na kursy. Chce zadbać o swój rozwój mentalny i duchowy. Na pewno przyda mi się to w zyciu.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Szkolenia

Post autor: gwiazdeczka » pn wrz 05, 2022 7:31 pm

"Wszystko tak naprawdę zależy co was interesuje... Ale przykładowo CRIDOTEKA ma też bardzo fajne propozycje, chociażby szkolenia podatkimnie zainteresowały. Właśnie chce w tym zakresie poszerzyć i poukładać wiedzę, ponieważ chce efektywnie i poprawnie prowadzić finanse w mojej firmie."

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Szkolenia

Post autor: lusiek » pt mar 31, 2023 10:19 pm

Firma szkoleniowo-doradcza Human Skills organizuje kursy dla menedżerów, szkolenia dla kadr, szkolenia z komunikacji interpersonalnej. Warto inwestować w szkolenia dla pracowników, bo podnosząc im kompetencje (te miękkie również) działa się z pożytkiem dla całej firmy. Sukces pracownika to sukces firmy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości