Praca za granicą

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Praca za granicą

Post autor: olanos » pt lis 19, 2021 11:48 am

Hej. Jeśli jesteście zainteresowani zatrudnieniem za granicą to może warto zastanowić się nad rozpoczęciem pracy za granicą? Na polandworkforce/com/ możecie przeglądać ciekawe oferty zatrudnienia. To agencja pracy tymczasowej, która pomaga znaleźć bezpieczne i rzetelne zatrudnienie.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: Darka » sob gru 04, 2021 2:28 pm

Jeśli kogoś z Was interesuje praca we Francji, to sądzę, że warto byłoby zajrzeć do serwisu ogłoszeniowego Pokato/pl. Ja widziałam tam ostatnio bardzo dużo takich właśnie ogłoszeń, nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. W przypadku niektórych z nich nie jest nawet wymagana znajomość języka.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Praca za granicą

Post autor: fuyu » wt lut 15, 2022 8:26 am

ja pracuje za granica już od kilku dobrych lat. Jestem opiekunką osób starszych, współpracuję obecnie z agencją Dolce Vita i śmiało mogę ta firmę polecić. Uczciwe zarobki, premie, umowa. Nie ma problemu by skontaktować się z koordynatorem. i z tego co wiem firma szuka obecnie nowych ludzi doi pracy także warto aplikować.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: lusiek » pn lut 27, 2023 12:17 pm

Mnie najbardziej przekonuje Norwegia, bo jest miejscem pięknym, a przy okazji dobrze można zarobić. Dużo o niej czytałem, więc jestem pewien, że bym się dobrze tutaj odnalazł, a najwięcej rzeczowych informacji znalazłem na stronie: https://zyciewnorwegii.pl/ . Portal skierowany jest do osób takich jak ja - zamierzających się tu przeprowadzić, albo Polonii mieszkającej tutaj.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Praca za granicą

Post autor: susska » wt mar 21, 2023 6:28 pm

fuyu pisze:
wt lut 15, 2022 8:26 am
ja pracuje za granica już od kilku dobrych lat. Jestem opiekunką osób starszych, współpracuję obecnie z agencją Dolce Vita i śmiało mogę ta firmę polecić. Uczciwe zarobki, premie, umowa. Nie ma problemu by skontaktować się z koordynatorem. i z tego co wiem firma szuka obecnie nowych ludzi doi pracy także warto aplikować.
Ta agencja jakiś czas temu zmieniła nazwę, teraz jest to Symeon :) i dodam jeszcze od siebie, ze można u nich znalezc także prace sezonową w innych państwach UE w branżach takich jak przemysł, handel czy rolnictwo.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Praca za granicą

Post autor: kasiunia » czw mar 23, 2023 11:44 am

Praca za granicą ? - to dla mnie już ostateczność. Jeśli planujecie zmienić pracę lub po prostu jej szukacie warto poszukać czegoś w najbliższym otoczeniu. Warto też zestawić swoje kwalifikacje z oczekiwaniami rynku jeśli chodzi o określonych pracowników.Otóż bardzo poszukiwaną grupą są pracownicy IT. W Katowicach - praca Alstom - to zgłaszane potrzeby przez jedną z firm, która potrzebuje aż 150 pracowników z IT.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości