hobby

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

hobby

Post autor: pyszka » wt lis 09, 2021 8:00 pm

Chcesz spędzać aktywnie swój wolny czas? W takim razie polecam jazdę konną, która jest obecnie coraz częściej wybieranym sportem rekreacyjnym wśród Polaków. Jeśli chcesz wyposażyć się w solidny sprzęt jeździecki ,który ma posłużyć Ci przez wiele lat to warto zajrzeć na cheval/pl/

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: hobby

Post autor: Axel44 » ndz lis 14, 2021 4:31 pm

A jeżeli chodzi o nurkowanie pierwszy raz wcale nie musi być taki trudny. Korzystając z usług tego centrum nurkowania możecie bardzo łatwo nauczyć się tego typu aktywności. Poza tym dysponują tam naprawdę doświadczonymi fachowcami. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: hobby

Post autor: soraja » śr lis 17, 2021 2:07 pm

A czy są tu fani żeglarstwa? Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą stronę na ten temat. Oprócz lektury artykułów takich jak fairwinds/pl/mayday-czy-to-po-francusku/ można też zapisać się u nich na kursy żeglarskie.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: hobby

Post autor: mopsik » śr gru 01, 2021 1:02 pm

Słuchanie muzyki to naprawdę świetne hobby. My ostatnio kupiliśmy sobie gramofon i słuchamy płyt winylowych. Bardzo lubię na przykład płyty takie jak winylownia/pl/pl/products/sanah-irenka-lp-104315.html . Jest tam wiele bardzo oryginalnych utworów.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: hobby

Post autor: kasiunia » ndz gru 05, 2021 5:59 pm

Któż nie zna holenderskiego malarza Van Gogha ? Jesli więc twój znajomy do którego wybierasz się na urodziny jest miłośnikiem sztuki tego artysty nie pozostaje nam nic innego jak rozejrzeć się i kupić jakąś znaną reprodukcję - kopię oczywiście tego malarza. Właśnie przeszukiwałam internet w poszukiwaniu takiej kopii ... i udało się .Internet znowu nie zawiódł.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: hobby

Post autor: lela1 » wt gru 21, 2021 3:34 pm

Czy lubicie czytać w wolnym czasie książki? Macie jakieś swoje ulubione pozycje? Ostatnio trafiłam w sieci na takie książki: tantis/pl/serie/cztery-zywioly-1298 . Bardzo mnie ta seria zaciekawiła.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: hobby

Post autor: Darka » wt gru 21, 2021 9:01 pm

Moim hobby jest pieczenie. Bardzo lubię również robić torty na różne okazje ;) Ostatnio dowiedziałam się ze strony internetowej kolorowytort/pl/blog/aktualnosci/jak-polozyc-oplatek-na-tort-sprawdz-top-sposoby-i-ciesz-sie-pieknym-tortem-.html jak położyć opłatek na tort. Następnym razem na pewno spróbuję wykorzystać taką właśnie dekorację, bo bardzo mi się to podoba ;) A Wy co o tym sądzicie? Widzieliście kiedyś tort z takim opłatkiem?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: hobby

Post autor: lusiek » wt sty 18, 2022 4:00 pm

Jak ktoś z was ma hobby jazdę konną to ja poleca wam ten equishop/com/pl/23-kask-jezdziecki-kask-do-jazdy-konnej sklep z akcesoriami i ubraniami do niej. Zamawiałem tam nie raz już i to wysoka jakość, takie właśnie jak potrzeba, bezpieczne i profesjonalne.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: hobby

Post autor: Cripper » ndz sty 23, 2022 6:58 pm

Dla wszystkich, którzy uwielbiają piesze, górskie wędrówki i różne wyprawy - polecam lekturę tego bloga: hasajacezajace/com/ Można tam znaleźć naprawdę ciekawe i warte odwiedzenia miejsca, w tym także takie, które można odwiedzić z dziećmi! Wg mnie warto już od małego w dzieciach wzbudzać chęć odkrywania różnych nowych, ciekawych miejsc oraz pieszych wędrówek. Zabawa to nie tylko komputer, konsola czy smartfon, prawda?

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: hobby

Post autor: damulka » wt lut 08, 2022 3:56 pm

"Moje hobby to opieka nad zwierzętami. Jestem weterynarzem,kocham psy od małego,poświęcam im każdą wolna chwilę.Staram się też oprócz leczenia zwierzaków,edukować ich właścicieli.Dlatego też staram się by każdy właściciel dużego psa,zakupił dla niego bufet na stojaku dogsdreams.store/bar-dla-psa/

Są one bezpieczne i wygodne. Dotyczy to zwłaszcza większych psów, dla których jedzenie z ziemi może być problematyczne, tym bardziej im są starsze. Bufet na stojaku może zatem wyeliminować część problemów gastrycznych, wspomóc proces trawienny i zapobiec nadmiernym obciążeniom psich stawów, które pojawiłyby się przy pochylaniu.
"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości