Prezent dla mamy

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Prezent dla mamy

Post autor: pyszka » wt paź 05, 2021 3:08 pm

Ja wpadłam na fajny prezent np. dla mamy do domu, albo ogólnie kogoś kto lubi herbatę. Na andyceramika/pl/filizanki-spodki jest bardzo ładna ceramika artystyczna bolesławiec. Są tam imbryki, kubki czy też filiżanki, które wyrabiane są zgodnie z tradycją, a do tego pięknie pomalowane.

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Prezent dla mamy

Post autor: lilko » śr lis 24, 2021 10:24 am

Moja mama bardzo lubi kryształowe naczynia i dodatki do kuchni czy jadalni. W tym roku prezentem dla niej będzie więc taka karafkana wino.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Prezent dla mamy

Post autor: Darka » czw gru 16, 2021 8:52 pm

Święta to czas prezentów, więc sądzę, że temat jest jak najbardziej na czasie. Sama ostatnio rozglądałam się za czymś dla mojej mamy ;) Udało mi się trafić na stronie internetowej coteca/pl/zestawy-prezentowe/2147-zestaw-prezentowy-dla-mamy.html na bardzo fajny zestaw prezentowy dla mamy z różnymi herbatami :) Moja mama jest wielbicielką herbaty, więc myślę, że taki podarunek sprawi jej przyjemność ;)

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Prezent dla mamy

Post autor: olanos » pn sty 10, 2022 9:29 am

Szukając prezentu dla mamy trafiłam na stronę sadva/pl/pl/262-bizuteria-dla-mamy. Spodobały mi się jedne z oferowanych przez nich kolczyków, więc postanowiłam je zamówić. Mamie bardzo się spodobały. Są eleganckie i gustowne. Myślę, że też uda Ci się coś tam znaleźć.

Zefira
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:58 pm

Re: Prezent dla mamy

Post autor: Zefira » śr lut 16, 2022 7:39 pm

"Wiele zależy od tego czym twoja mama się interesuje,co lubi co jest jej hobby.

Jeśli jest to kobieta ceniąca sobie przygody,lubi zagadki i współpracę z innymi,to warto zaproponować jej grę terenową od ekspedycja/pl/

Jest to grupa ludzi,którzy tworzą gry dostosowane do wieku uczestników ich zainteresowań i możliwości.Ich gry są przemyślane i dobrze zabezpieczone,wzorowane na tych znanych z telewizji,jak Agent Gwiazdy czy Ameryka Express.
"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości