Skuteczny marketing

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Skuteczny marketing

Post autor: pyszka » śr lis 04, 2020 12:10 pm

Własny biznes to bardzo dobry pomysł, jednak jak chcesz go rozkręcić musisz zadbać o to co oferujesz klientom. Na Twoim miejscu brałabym pod uwagę wizualizacje 3D . Świetnie wtedy prezentują się produkty a to przyciąga klientów.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: Skuteczny marketing

Post autor: Domis3223 » czw gru 03, 2020 11:53 pm

Według mnie najskuteczniejszym rodzajem marketingu jest marketing internetowy, tylko musi on być odpowiednio przeprowadzony, a podstawą tego wszystkiego jest odpowiedni adres domeny firmy, którą będziemy reklamować i oferować jej usługi.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Skuteczny marketing

Post autor: daga » pt gru 11, 2020 8:17 am

Oj, no ofert marketingowych to jest mnóstwo, ale ja Was nie chcę martwić, lecz wydaje mi się, że skuteczne promowanie się mówi kosztować. Dlatego raczej sugerowałabym konsultację kredytową. Może Wam ją przeprowadzić doradca finansowy Przemyśl bez większych problemów. Warto się z nim, jak myślę, skontaktować.

kamilka45
Posty: 25
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Skuteczny marketing

Post autor: kamilka45 » sob mar 27, 2021 1:08 pm

Marketing jest tak samo ważny jak zarządzanie dokumentami które powinno być odpowiednio wykonane i solidnie, aby nie zapomnieć o niczym tak naprawdę.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Skuteczny marketing

Post autor: lusiek » wt maja 18, 2021 1:36 pm

Skuteczny marketing to marketing internetowy moim zdaniem, to tam najlepiej się w tych czasach promować. Tutaj feszyn/com/trendy-w-social-media-w-2021-roku-4-najwazniejsze/ możecie przeczytać co w social mediach teraz jest istotne i na co zwracać uwagę się tam promując.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Skuteczny marketing

Post autor: marcysiaz » pt paź 01, 2021 2:15 pm

Przed wszystkim, jeśli prowadzimy własny biznes to należy pamiętać o odpowiedniej strategii związane z Social Media. To podstawa, jeśli chcemy dotrzeć zarówno do obecnych, jak i przyszłych klientów. Sprawdźcie artykuł advist/pl/strategia-marketingowa-w-social-mediach-5-krokow/, gdzie znajdziecie wskazówki, jak stworzyć strategię marketingową :)

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Skuteczny marketing

Post autor: daga » wt lut 08, 2022 10:37 am

To zależy od tego co planujesz. Gdy zbyt dobrze się na tym nie znasz polecam skonsultować się z doradcą finansowym. On jest od tego żeby ci w tym pomóc. Czasami warto zaczerpnąć pomocy od kogoś kto się zna na rzeczy. Ja mogę polecić ci tego kredytszczecin/com/ekspert-finansowy-goleniow/, ale to tylko i wyłącznie twój wybór.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości