Ratowanie finansów

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Ratowanie finansów

Post autor: Mira » pn lip 05, 2021 1:12 am

Jak ratować finanse po tylu miesiącach zastoju w pandemii?

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Ratowanie finansów

Post autor: Kuba » pn lip 05, 2021 1:34 am

Wygląda na to, że ustawiają się kolejki po kredyty tyle, że po pandemii wiele z nas nie ma zdolności kredytowej. Dla mnie najbliższe kroki to, wizyta w lombard Warszawa gdzie mogę wstawić zebraną po rodzinie biżuterię by otrzymać natychmiast gotówkę. Wystarczy na sam początek.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Ratowanie finansów

Post autor: fuyu » pt wrz 24, 2021 3:40 pm

Taka wizyta w lombardzie to tylko jednorazowe działanie ..tu trzeba skupić się na tym by lepiej zarządzać swoimi finansami. Ja od jakiegoś czasu używam aplikacji Provema provema/com/. polecam bo pomaga kontrolować wydatki, łatwiej zapanować nad tym ile i na co wydajemy.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Ratowanie finansów

Post autor: daga » pt gru 17, 2021 11:23 am

Nie powinniśmy oceniać, bo nigdy nie wiemy, do jakiego momentu nas doprowadzi życie i dlatego należy nam się odpowiednio przygotować do możliwości, jakie daje nam świat. Z ratowaniem finansów domowych pomocna może się okazać taka finansowy.expert/zalety-konsolidacji-kredytow konsolidacja.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Ratowanie finansów

Post autor: Darka » śr sty 05, 2022 11:54 pm

A czy zabezpieczyliście swoją przyszłość? Oszczędzacie pieniądze na emeryturę? Moim zdaniem warto byłoby założyć konto ike. Chyba że macie jakieś inne sposoby na to, aby jako seniorom nie zabrakło Wam pieniędzy?

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Ratowanie finansów

Post autor: daga » pn sty 31, 2022 11:39 am

U mojej babci był ostatnio jakiś przedstawiciel finansowy, po którego wcześniej zadzwoniła. Nikt niestety nie wiedział o tym. Z tego co mi opowiadała mówił coś o emeryturze. Co to jest indywidulane konto emerytalne? Bo to właśnie o tym mówił jej ten pan.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Ratowanie finansów

Post autor: kasiunia » wt lip 19, 2022 10:08 am

Mamy obecnie sporą inflację , więc kto tylko może zaczyna zajmować się ratowaniem swoich finansów... wszyscy od pojedynczych osób, małe i średnie firmy po duże korporacje. Wszyscy inaczej próbują podejść do tematy i z różnym skutkiem. Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z tego na czym się znamy , świadome inwestowanie to ważny aspekt procesu inwestycyjnego. Każdy kto zaczyna inwestowanie (bez względu na branże) powinien wcześniej zapoznać się ze specyfiką inwestowania w danym segmencie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Ratowanie finansów

Post autor: lusiek » pt sie 05, 2022 8:03 pm

Aby Twoja firma przynosiła zyski, na pewno musisz zadbać o jej rozwój. Dzięki niemu będzie nowocześniejsza i atrakcyjniejsza dla potencjalnych klientów. Warto zainwestować w oprogramowanie enova365. Więcej o niej wyczytasz pod adresem: bpxglobal/com/solution/enova365/ . Pomyśl o niej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości