Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: Axel44 » pt maja 08, 2020 8:18 pm

Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz wsparcia prawnego w danej branży to zdecydowanie polecam skorzystać z usług tej kancelarii https://adwokat-kaliszewski.pl/obsluga-przedsiebiorcow/ . Są to profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy. Starannie podchodzą do każdego tematu i pomogą Ci z każdym problemem. Sam korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że naprawdę jestem zadowolony!
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: Darka » śr sie 26, 2020 11:25 am

Moim zdaniem prowadząc firmę warto również skorzystać z doradztwa podatkowego. Na stronie internetowej exbiznes/pl/na-czym-polega-doradztwo-podatkowe-dla-przedsiebiorstw/ możecie sobie poczytać, na czym takie doradztwo dokładniej polega. Polecam ;)

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: gwiazdeczka » śr sie 26, 2020 9:20 pm

Pomoc prawna w różnych sytuacjach się przydaje. Dlatego warto z całą pewnością wiedzieć do,których drzwi zapukać w razie problemu. Jeżeli chodzi o sprawy medyczne, to warto udać się do Kancelarii Adwokackiej Wegner Kostka kancelaria-wk/pl/prawo-medyczne . Niezależnie od tego czy problem dotyka pacjenta, czy lekarza.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: oczka » śr gru 30, 2020 11:14 pm

Tutaj pracabezszefa/pl/biala-lista-podatnikow-vat sobie zerknijcie i poczytajcie o białej liście podatników VAT. Warto korzystać z takiego narzędzia, bo dzięki temu będziemy mieli pewność, że działamy zgodnie z prawem. Poza tym ważne jest również to, że będziemy mogli sobie taką należność wpisać w koszty i w razie problemów nie będziemy odpowiadać za niezapłacenie przez kontrahenta podatku VAT. Korzyści jest naprawdę wiele.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: czaszka » pn sty 04, 2021 8:47 am

Tak to już jest, że mając własny biznes warto także mieć dobrego adwokata. Bo wiecie, że to różnie bywa w życiu dlatego też porady prawne z pewnością nam się przydadzą. Tak samo jak bardzo dobra księgowa i oczywiście programy do prowadzenia i wystawiania faktur. I tak ciekawa jestem czy jpk vat do kiedy się składa a kiedy nie? Czy wiecie gdzie w ogóle go się powinno składać? Bo ja myślałam, że to wszystko wiem lecz jest zupełnie na odwrót.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: magiczna » sob sty 23, 2021 2:47 pm

Obsługę prawną firm i instytucji prowadzi na pewno Kancelaria Kopko kancelaria-kopko/pl/pisma-procesowe-warszawa/ . Znajdziecie tutaj wsparcie nie tylko z pismami procesowymi. Dokładniejsze dane znajdziecie na ich stronie internetowej. Wierzę, że takie rozwiązania, jakie oferują, wam pomogą w wielu problemach. Kancelaria prowadzi kompleksową opiekę.

Awatar użytkownika
kizio9
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:03 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: kizio9 » sob sty 23, 2021 11:17 pm

Warto zdecydować się na specjalistę. On będzie wiedział co robić.
A wszystko co kochałem - kochałem w samotności.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: daga » pt lut 19, 2021 11:53 pm

Nie znam się na tym, ale wiem, że Kancelaria Gawor, oprócz tego, że obsługuje rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa , to także zajmuje się przede wszystkim restrukturyzacjami firm i spółek, a dodatkowo zna się na pismach o roboty budowlane. Jeśli potrzebujesz którejś z tych porad, na pewno możesz się do nich zgłosić.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: oczka » pn lut 22, 2021 10:41 pm

Warto na pewno być na bieżąco z różnymi zmianami w prawie. Tutaj portfelpolaka/pl/biala-lista-podatnikow-vat-krotki-praktyczny-poradnik/ sobie zerknijcie. Macie tam ciekawy artykuł na temat białej listy podatników. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i dowiedzieć się więcej na ten temat. Znajdziecie tam praktyczny poradnik, który naprawdę wiele wyjaśnia.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Porady prawne przy prowadzeniu firmy

Post autor: lusiek » śr mar 24, 2021 1:55 pm

No to ja wam ten abc-zakupy/pl/3-najczestsze-nieprawidlowosci-w-obszarze-kadr-i-plac-w-firmach/ artykuł polecam przeczytać, piszą w nim jakie są najczęstsze błędy popełniane w obszarze kadr i płac w waszych firmach. Jednym z rozwiązań jest zatrudnienie do tego firmy zewnętrznej, tak zwany outsourcing, wypróbujcie to.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość