Skuteczne inwestowanie

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Skuteczne inwestowanie

Post autor: stanil09 » wt kwie 28, 2020 12:45 pm

Jak w temacie - moglibyście coś doradzić? Ja się na ten moment zastanawiam, czy na przykład takie coś jak na https://viem.viennalife.pl/pl/ będzie ok. Co sądzicie na ten temat?
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: Darka » śr sty 06, 2021 2:59 pm

A czy słyszeliście o czymś takim jak generali inwestycje? Czy ktoś z Was zainwestował swoje środki w ten sposób? Udało się już Wam na tym coś zarobić? Polecilibyście taki sposób inwestowania innym?

pogodynka
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:21 am

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: pogodynka » pn lut 15, 2021 5:36 pm

By skutecznie inwestować,by rozwijać skrzydła,warto mieć pod ręka adres dobrego,doświadczonego tłumacza.Nigdy nie wiadomo,jakie znajomości zawrzemy,nigdy też nie wiemy,z kim przyjdzie nam robić interesy.Warto mieć kontakt do biura tłumaczeń,który oferuje szybkie,dokładne tłumaczenia z rosyjskiego i ukraińskiego sprawdź
Są konkurencyjni,zaangażowani,pełni pasji i nowatorskich rozwiązań.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: daga » sob maja 15, 2021 10:32 am

W zasadzie to mi po głowie również chodzi mała inwestycja. Na początek jakieś 5 tysięcy złotych, a jak się coś z tego uda, to może po prostu spróbuję także z inwestowaniem większymi kwotami. Myślałam też o zakładach bukmacherskich, ale w sumie w ogóle się nie znam na sporcie. Dlatego to nie dla mnie. A ogólnie to takie gdzie-inwestowac/pl/jak-i-w-co-zaczac-inwestowac/ strony czytam, może coś sobie wynajdę.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: lusiek » pt cze 11, 2021 1:45 pm

Jeśli chodzi o inwestowanie, zawsze trzeba do tego podejść ostrożnie, aby nie stracić wszystkich oszczędności. Na stronie: ipopema/pl/fundusze-inwestycyjne,p5 oferowane są fundusze inwestycyjne na korzystnych warunkach od doświadczonej już firmy. Warto się nad nimi zastanowić.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: magiczna » wt sie 03, 2021 10:04 am

Właśnie się zastanawiam, co mam dobrać. Bo widzicie, jednak takie fundusze w investments to jest jednak coś, ale nie do końca wiem ogólnie, jak to się dobiera. Nie mam możliwości oczywiście porównania tego z czymkolwiek, bo ogólnie nie jestem w temacie od dawna. Dlatego może wy mi coś poradzicie? Wiecie coś o tym może więcej?

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: Lenka » śr sie 18, 2021 6:30 pm

Niedawno mój znajomy zorganizował szkolenie dotyczące inwestowania. Nie wiedział jak się zabrać za organizację dlatego wynajął firmę Eventomi, która przygotowała wszystko na tip top. Coraz więcej z nas szuka sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy a także ich powielenie. Wielu z nas inwestuje w kryptowaluty ale trzeba wiedzieć jak na tym zarobić. Co myślicie o takich szkoleniach? Bralibyście w nich udział?

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: spoko » śr lut 23, 2022 2:02 pm

Szybko nie znaczy dobrze, ale jednak są różne możliwości. I ja na przykład podpowiem Ci, że brak z tpay może dać nam na to sposoby. Co prawda każdy z nas ma inne podejście, możliwości, czy wymagania, ale rynek zakładów się tak rozwinął, że na pewno na tym zyskamy. O ile oczywiście mamy choć częściowe informacje o tym, na kogo warto postawić :) . Bez tego ani rusz!

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: kasiunia » śr lut 23, 2022 4:36 pm

Wiedząc o tym ,że jest ryzyko inwestycyjne czy można powiedzieć ,że jest coś takiego jak skuteczne inwestowanie? Wydaje mi się ,że nie dlatego ,że każde inwestowanie obciążone jest mniejszym bądź większym ryzykiem. Trzeba nauczyć sie to ryzyko identyfikować, oceniać i je akceptować.Bez akceptacji ryzyka nie mamy czego szukać w tej branży. Musimy także posiąść nie małą wiedzę na ten temt i jeśli zdecydujemy się na inwestowanie w fundusze notowania funduszy inwestycyjnych , będą tym od czego zaczynać będziemy każdy dzień.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Skuteczne inwestowanie

Post autor: Cripper » ndz lut 27, 2022 1:39 pm

Inwestowanie jest teraz bardzo proste. Można to zrobić na przykład dzięki platformą, na których jest możliwe handel kryptowalutami. Jedną z takich platform jest gieldykryptowalut/pl/admiral-markets-opinie/ . Platforma do umożliwia skorzystanie z wersji demo, dzięki czemu początkujący inwestor może sprawdzić, czy odpowiada mu taka forma handlowa walutą wirtualną.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości