Studia

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Studia

Post autor: Laueo75 » pt kwie 16, 2021 3:04 pm

Czy ktoś z was poleci mi może jakąś sprawdzoną uczelnię? Zastanawiam się nad pójściem na studia i szukam konkretnej oferty. Jak na razie w internecie trafiłem na tą propozycję https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna.html . Myślicie, że warto ją brać pod uwagę? Z tego co widzę to mają oni sporo ciekawych kierunków. Dajcie znać co o tym myślicie.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Studia

Post autor: oczka » ndz kwie 18, 2021 1:18 am

Tutaj ssw-sopot/pl/architektura-2st/ macie studia z zakresu architektury. Mają tam licencjat i magisterkę. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo dzięki temu można naprawdę wiele zyskać. Taka wiedza procentuje, bo po ukończonych studiach można otworzyć własną działalność, albo też zatrudnić się na etacie i sporo zarobić. Pomyślcie koniecznie nad takim kierunkiem.

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Re: Studia

Post autor: Mira » śr cze 16, 2021 11:34 am

Ja poważnie rozważam studiowanie on line. Kiedyś to był mało popularny sposób studiowania i nie zawsze był poważnie traktowany. Pandemia pokazała, że można powszechnie studiować on line, choć nie wszystkie uczelnie przygotowane były na takie działanie. Dziś studiowanie on line nikogo nie dziwi. Spora część wiedzy jest w Internecie a nawet można dzielić się notatkami studenckimi na portalu NOTATEK/pl Zobacz przykład notatek.pl/atomowa-spektrofotometria-absorpcyjna-asa

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Studia

Post autor: Axel44 » pt lip 30, 2021 2:55 am

Jeżeli chodzi o studiowanie online to ja mogę polecić Wam coś takiego https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ . Sam tam studiowałem i jestem bardzo zadowolony. Mają tam konkretne i jak najbardziej indywidualne podejście do każdego. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne rodzaj studiowania, dlatego koniecznie musicie się z tym zapoznać.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Studia

Post autor: lusiek » pn lis 08, 2021 9:42 am

Studiować powinno się te kierunki, które nas interesują. Jeśli ja miałbym polecić Tobie uczelnię oferującą wysoki poziom nauczania, byłaby nią AEH w Warszawie - z jej pełną ofertą możesz zapoznać się po przejściu na ich stronę. Coraz więcej osób tą propozycję wybiera.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Studia

Post autor: Darka » sob maja 28, 2022 1:19 pm

Moim zdaniem same studia to jeszcze nie wszystko. Warto jeszcze zatroszczyć się o swoją znajomość języków obcych. Ostatnio widziałam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/wloski/online ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua, która, jak widać, organizuje między innymi kursy języka włoskiego on-line. Może ktoś z Was miał już wcześniej z tą szkołą do czynienia?

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Studia

Post autor: magiczna » pn lip 04, 2022 2:05 pm

Owszem, ja chciałam studiować, ale koniec końców jednak wolę darmowe webinaria , bo z nich też można sporo się dowiedzieć, dlatego dbam o siebie myślę, że każdy ma takie podejście. To naprawdę kluczowe i ja wiem, że nie ma to jak szukać tego, co jest dla nas mocno związane.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Studia

Post autor: GrzegorzH5 » czw lip 07, 2022 3:50 pm

Studia? Jakie studia! :lol: Na Twoim miejscu robiłbym kurs na wózek i do pracy za granicę. Zobacz sobie na stronie pracawue/pl ile można zarobić mając uprawnienia tylko, bez doświadczenia. Nawet wolę nie mówić ile moich kumpli magistrów pracuje za minimalną albo na zleceniu.. smutna rzeczywistość naszego kraju niestety

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Studia

Post autor: susska » śr lis 02, 2022 1:58 pm

a może ktoś z Was zamierza się wybrać na kierunek medyczny np na pielęgniarstwo ? Jeśli tak to warto złożyć dokumenty na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Wysoki poziom, rozsądne czesne, dużo ćwiczeń i praktyk. Znajdziecie tu też inne kierunki takie jak fizjoterapia, położnictwo, psychologia czy optometria.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości