Hala magazynowa

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Hala magazynowa

Post autor: Laueo75 » śr kwie 14, 2021 7:31 pm

Hej! Chciałbym wynająć hale magazynowe . Znacie się na tym i możecie polecić jakąś firmę, która je oferuje? Jak na razie w internecie trafiłem na tą stronę. Może ktoś z was korzystał z ich usług? Koniecznie dajcie znać, będę wam mega wdzięczny za pomoc!
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: charlotte » pt kwie 23, 2021 8:57 am

Ja myślę o hali produkcyjnej. Nasza firma się rozrasta i trzeba działać.Ostatnio tutaj mwdseals/pl/ znalazłam wysokiej jakości uszczelnienia techniczne i myślę, że nawiążę z tą w firmą współprace jak tylko będziemy mieć nową halę.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: daga » wt maja 11, 2021 10:48 am

No właściwie na takiej hali to ważne jest to, co mamy z wyposażenia. Dlatego sugerowałabym coś takiego, jak dobre regały magazynowe , bo to tak naprawdę podstawa. Przecież składowanie produktów właśnie na tym polega. I wydaje mi się, że lepszego miejsca nad na przykład amRACK to na pewno nie znajdziecie. To punkt znany i polecany.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: magiczna » śr sie 18, 2021 8:21 am

A może zostawię Wam Kontakt do firmy, która pozwala na wynajęcie hali, albo przynajmniej części magazynu? Możecie ogólnie sprawdzić też stronę miejscapaletowe/pl, bo to o tym portalu mówię. Wydaje mi się, że to będzie odpowiedzialne i rozsądne i że na pewno to się Wam sprawdzi.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: tadeuszhinc » sob lis 06, 2021 7:11 pm

Myślę, że najważniejsze w tej kwestii jest odpowiednie wyposażenie. Jeśli zastanawiacie się jakie zalety posiada paleciak elektryczny to na stronie grojec24.net/news-elektryczne-wozki-paletowe-bardziej-wydajne-niz-sadzisz,8297.html dowiecie się więcej. Ten sprzęt świetnie sprawdzi się w pracy w wąskich korytarzach, pomiędzy regałami czy na drogach transportowych, na których panuje również ruch pieszy. Nie potrzeba na niego specjalnych uprawnień.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: Darka » ndz lis 14, 2021 9:09 pm

Każda taka hala magazynowa powinna być oczywiście odpowiednio wyposażona. Na pewno przyda się na niej wózek elektryczny widłowy - i to nie jeden. Takie wózki umożliwiają szybkie, sprawne i bezpieczne transportowanie cięższych materiałów. Wybierając takie wózki dla swojej firmy warto zwrócić uwagę na takie parametry jak na przykład maksymalny udźwig czy też maksymalna wysokość podnoszenia.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Hala magazynowa

Post autor: czaszka » czw gru 02, 2021 8:47 am

Jeżeli chodzi o halę magazynową to wiadomo, że nawet tutaj bez sprzętu nie damy rady ze wszystkim. Więc takie wózki widłowe na pewno nam się mogą przydać. I tak szperając w internecie natrafiłam na tego linka logistyka.net/pl/aktualnosci/item/92305 i teraz już wiem, że wypożyczenie wózków widłowych to nie jest takie złe rozwiązanie. Także my na pewno z czegoś takiego skorzystamy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości