Zdjęcia biznesowe

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Zdjęcia biznesowe

Post autor: Mira » śr mar 31, 2021 2:10 am

Czy zdecydowalibyście się na wykorzystanie zdjęć biznesowych w reklamowaniu swojej firmy?

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: Kuba » śr mar 31, 2021 3:06 am

Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, choć słyszałam od znajomych, że to może być dość skuteczny sposób na budowanie wizerunku firmy. Zastanawiałam się jak powinny być wykonane takie zdjęcia biznesowe, żeby maiły rzeczywiście siłę budowania wartości firmy i przyciągania nowych klientów. Pewną odpowiedź znalazłam w artykule elubaczow/com/2021/01/25/sesja-biznesowa-przebieg-jak-sie-do-niej-przygotowac-jak-znalezc-profesjonalnego-fotografa/

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: Kuba » śr kwie 07, 2021 9:46 pm

Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, choć słyszałam od znajomych, że to może być dość skuteczny sposób na budowanie wizerunku firmy. Zastanawiałam się jak powinny być wykonane takie zdjęcia biznesowe, żeby maiły rzeczywiście siłę budowania wartości firmy i przyciągania nowych klientów. Pewną odpowiedź znalazłam w artykule elubaczow/com/2021/01/25/sesja-biznesowa-przebieg-jak-sie-do-niej-przygotowac-jak-znalezc-profesjonalnego-fotografa/

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: charlotte » ndz paź 24, 2021 11:09 am

Jeśli zależy ci na profesjonalnych zdjęciach biznesowych a nie chcesz wynajmować fotografa to koniecznie zainwestuj w dobry sprzęt foto - fotojoker/pl/blog/jaki-wybrac-aparat-fotograficzny-do-5-000-zl/ Jesteś w stanie samodzielnie zrobić świetne zdjęcia. Ja poszłam na kurs fotograficzny i wszystkie zdjęcia do swojej firmy wykonuję sama.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: magiczna » czw lis 18, 2021 3:38 pm

Trudno mi jest orzec, czy można ogólnie się postarać i zadbać o ładne zdjęcia z fotografem, czy jednak będziemy potrzebować specjalisty. Zakresy działania są różne, ale ja Wam powiem, że najczęściej to sprawdzane są możliwości niezwiązane z porządnym wykonaniem. Dlatego zerknijcie na to, która fotografia ślubna jest wartościowa. Tak samo z biznesową.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: lusiek » śr kwie 27, 2022 1:20 pm

Co do zdjęć biznesowych to często w obróbce graficznej trzeba na nich zastosować wiele ulepszeń. Tutaj cgwisdom/pl/blog/sketchup-vray-jak-zrobic-lustro-poradnik-tutorial.html macie opisane jedno z nich - odbicia które dodają profesjonalizmu. Przyda wam się ta wiedza.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości