Dofinansowania nowego biznesu

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: daga » pn lut 08, 2021 2:29 pm

Prawda jest taka, że nie tylko pozyskiwanie funduszy jest naszym obowiązkiem. Jako biznesmeni, zostajemy przez państwo do wielu spraw zobligowani. Jedną z nich jest na pewno dematerializacja akcji . Jeśli jesteśmy właścicielami, wspólnikami spółki, to musimy jawnie informować akcjonariuszy o wszelkich zmianach, walnych zgromadzeniach, a także zapisywać udziały w rejestrze.

akacja56
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:07 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: akacja56 » ndz lut 28, 2021 8:30 pm

W większości firmach przyda się wózek widłowy. Taki wózek magazynowy dwukołowy na pewno będzie dobrej jakości trochę kosztował a więc zawsze można go w koszty wrzucić.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: charlotte » pt mar 26, 2021 8:31 am

Jest sporo dotacji dla firm. Poszukaj najlepiej w internecie, myślę, że bez problemu znajdziesz. Dużo też zależy od tego jaki biznes chcesz prowadzić... Jeśli ma to być magazyn, hala produkcyjna lub co s w tym stylu to warto postarać sie o dofinansowanie na maszyny dostępne np. tutaj riwal/com/poland/pl-pl/serwis-i-czesci Podnosniki,podesty itd.z pewnością wam się przydadzą.

kamilka45
Posty: 25
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: kamilka45 » pt mar 26, 2021 2:02 pm

Jak mamy dotację na nowy biznes i jeżeli jest to gastronomia, to może zainwestuj w ekspres profesjonalny do kawy. Fajne takie okazje widziałam ostatnio na sklepteges/pl/ekspresy-do-kawy/ . Zerknij, bo wydaje mi się, że oferta godna uwagi.

bognaa
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:54 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: bognaa » sob mar 27, 2021 8:23 pm

Każdy, kto postanowił prowadzić swoją firmę musi być przygotowany na niekiedy niespodziewane wydatki. W obecnej sytuacji pandemicznej, problemy finansowe ma co druga firma. Problemem staje się nie tylko opłacenie niespodziewanych wydatków, ale i podstawowych. Dlatego FairFinance24 przygotowałapożyczka na spłatę US. Myślę, że warto z niej skorzystać.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: susska » śr mar 31, 2021 8:08 am

Ja działam od niedawna w branży gastronomicznej. Wciąż się rozwijam, inwestuje w nowy sprzęt. W najbliższym czasie muszę jeszcze kupić nowe bemary i pewnie skorzystam z oferty hurtowni Gastrosilesia gastrosilesia/pl/bemary-stacjonarne,2,4,420,243,49. Szeroki asortyment, przystępne ceny, bardzo sprawna realizacja zamówień.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: lusiek » wt kwie 20, 2021 4:20 pm

Dofinansowania dla nowych biznesów to na pewno coś co warto rozważyć. No ale ważne też jest bezpieczeństwo danych w naszych firmach, tutaj kutno.net/pl/lifestyle/bezpieczenstwo-a-struktury-teleinformatyczne/izXypxa6JEHQSJSyL184 macie w tym temacie artykuł. U mnie w firmie przykładamy do tego dużą wagę, nie chcemy mieć wycieku.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: lusiek » ndz cze 27, 2021 7:21 pm

"
Ja działam od niedawna w branży gastronomicznej. Wciąż się rozwijam, inwestuje w nowy sprzęt. W najbliższym czasie muszę jeszcze kupić nowe bemary i pewnie skorzystam z oferty hurtowni Gastrosilesia gastrosilesia/pl/bemary-stacjonarne,2,4,420,243,49. Szeroki asortyment, przystępne ceny, bardzo sprawna realizacja zamówień.
[/quote]


Jeśli działasz w gastronomii, to pewnie masz spory problem z utrzymaniem czystości w kuchni. Pamiętaj, że powinnaś korzystać ze specjalistycznych środków czyszczących. Jeśli potrzebujesz pomocy, zerknij proszę na artykuł: sn2.eu/biznesowo/19949-gdzie-zamawiac-chemie-dla-gastronomii.html Jest tutaj wszystko dokładnie opisane na co powinnaś zwrócić uwagę ;)
"

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: charlotte » pt lip 23, 2021 10:44 pm

Nie zapominaj o odpowiedniej reklamie dla swojego biznesu. Według mnie to podstawa! Też mam firmę i skupiamy się przede wszystkim na reklamie w internecie. Działamy w mediach społecznościowych, stawiamy na pozycjonowanie itd. W sieci nas jest pełno i efekty są super. Ostatnio jednak zaczęłam myśleć o reklamie lokalnej. Trafiłam na ten blog topromo/pl/blog/ i powiem szczerze, że nie wpadłabym na inwestycję w kasetony podświetlane i pylony. Macie coś takiego obok swojej firmy? To świetny sposób by stała się bardziej widoczna.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: fuyu » wt wrz 28, 2021 8:52 am

Każdy biznes warto rozwijać więc jeśli jest możliwość na otrzymanie dofinansowania to pewnie, warto się o nie starać. Ciekawe jak to wygląda z produkcją ? Wiecie coś na ten temat ? Ja myślę o firmie zajmującej się produkowaniem kosmetyków :) mam już nawet namiar na firmę Oqema, która jest dystrybutorem surowców oqema/pl/. Jeśli też prowadzicie taką firmę to zdecydowanie warto skorzystać :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości