Dofinansowania nowego biznesu

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: Marryss » sob sty 25, 2020 8:35 pm

Cześć, czy orientujecie się jak można zdobyć najprościej jakieś dofinansowania na start biznesu?
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

Patka45
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:49 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: Patka45 » pt lut 07, 2020 10:33 pm

Myślę, że w tej sytuacji najlepiej by było przejść się do urzędu i podpytać chociażby o dofinansowania unijne. Rozkręcając biznes na pewno trzeba na początku szukać oszczędności. Jednym sposobem na takie oszczędności może być wynajmowanie samochodu zamiast jego kupna czy leasingu - fleetcorp/pl/ Wypożyczalnie aut oferują taką usługę i nie jest to mocno kosztowne. Do tego okres najmu można dopasować dokładnie do swoich potrzeb, zarówno na kilka dni jak i na kilka lat.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: Laueo75 » śr cze 10, 2020 10:19 am

Nie znam się na dofinansowaniach, ale jeżeli potrzebujesz skutecznego marketingu swojego biznesu to zajrzyj sobie tutaj https://marketing-internetowy24.pl/ . Są to najlepsi fachowcy od internetowego marketingu, którzy za niewielkie pieniądze poprawią pozycję Twojej firmy na rynku. Być może okaże się, że wcale nie będzie potrzebne Ci dofinansowanie.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

yanowsky
Posty: 4
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:35 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: yanowsky » sob lip 25, 2020 5:30 pm

Może lepiej zgromadzić fundusze kapitałowe? Na stronie vienna life można poczytać jak to zrobić krok po kroku.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: Darka » czw lis 19, 2020 6:55 pm

A co sądzicie o dotacjach na kulturę? Czytałam o nich ostatnio na stronie internetowej subitoadvising/pl/oferta/kultura i dowiedziałam się, że takie dofinansowanie można pozyskać w ramach różnych programów, między innymi Programu Kreatywna Europa czy też Programów Europejskiej Współpracy Transgranicznej. Czy ktoś z Was miał kiedyś do czynienia z pozyskiwaniem takich dotacji?

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: oczka » ndz gru 13, 2020 11:32 pm

Wiele zależy od tego, kiedy dokładnie została założona firma. Jest to ważne, ponieważ trzeba ustalić czy należy się mikropożyczka 5000 złotych czy też nie. Takie pieniądze na pewno przydadzą się każdej firmie. Można dzięki temu przetrwać ten trudny czas. Pandemia nie odpuszcza. Wielu przedsiębiorców ma nadzieję, że pojawi się jeszcze jakieś inne wsparcie od państwa, aby jakoś móc normalnie funkcjonować w nowej rzeczywistości.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: gwiazdeczka » ndz sty 10, 2021 8:24 pm

A możecie mi podpowiedzieć, jeśli macie w tym temacie jakieś zorientowanie, ile może kosztować chłodziarka gastronomiczna Muszę coś takiego kupić do swojego biznesu, a wiem, że nie będzie łatwo. Dlatego dobrze będzie, jeśli mi coś w tym temacie podpowiecie. Bo ja jestem kompletnie zielona, a ie chcę potem żałować zakupów.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: daga » pn sty 11, 2021 1:47 pm

A możecie mi powiedzieć, czy próbowałyście na przykład czegoś takiego jak gotowe spółki ? Czytam o tym ostatnio i nie mogę przestać się dziwić, że coś takiego jest w ogóle możliwe. Jak to widzicie? Może warto się zdecydować na zakup jednej, albo jakoś tak?

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: magiczna » wt sty 26, 2021 10:41 am

Nie jest łatwo to pozyskać, ale ja wam powiem, że nie trzeba dużo inwestować, jeśli skorzystamy z franczyzy. Tu rentownafranczyza/pl/ macie przykład 3 rodzaju franczyzach: ubezpieczeniowej, pośrednictwa kredytowego, pośrednictwa nieruchomości. Myślę, że jeśli ktoś nie ma pomysłu na taką swoją pierwszą działalność, to powinien o tym pomyśleć. Ja sama myślę o pośrednictwie w kredytach.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: oczka » śr lut 03, 2021 11:31 pm

Tutaj edoradca/pl/na-co-mozesz-pozyskac-srodki/infrastruktura-badawczo-rozwojowa/ radzę sobie zerknąć i poczytać na co możecie pozyskać wydatki. Jest tam sporo cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Warto starać się o dodatkowe pieniądze, bo dzięki temu nie musicie angażować swoich środków, a w konsekwencji możecie sporo zarobić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości