Dofinansowania nowego biznesu

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: czaszka » sob paź 02, 2021 7:57 pm

Wiadomo, że takie dofinansowanie bardzo przyda się każdemu. Dlatego też sama zaczęłam poszukiwać jakiś sprawdzonych i konkretnych rozwiązań jako inwestowanie. I tak też między innymi znalazłam taki kalkulator inwestycyjny dzięki któremu można o wiele więcej dowiedzieć na temat inwestycji.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: charlotte » sob paź 23, 2021 7:52 pm

Według mnie bezpieczeństwo w firmie jest najwazniejsze. Dlatego chcemy zacząć korzystać z chmury - arubacloud/pl/database-as-a-service-ceny-i-konfiguracja.aspx Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat DBaaS i czas najwyższy wprowadzić ją u nas. Myślę, że usprawni nam to komunikację z klientami, spełnianie ich oczekiwań oraz kontakt między działami.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: czaszka » ndz paź 24, 2021 12:09 pm

"
Jak mamy dotację na nowy biznes i jeżeli jest to gastronomia, to może zainwestuj w ekspres profesjonalny do kawy. Fajne takie okazje widziałam ostatnio na sklepteges/pl/ekspresy-do-kawy/ . Zerknij, bo wydaje mi się, że oferta godna uwagi.
[/quote]


Nie powiem bo z takich dofinansowań warto korzystać, bo nie każdy na samym początku dysponuje wystarczającą ilością gotówki aby rozwinąć swój interes. Bo na przykład takie mięsa oraz wędliny warto mieć od bardzo dobrego i sprawdzonego dostawcy. Dlatego też my zaufaliśmy zakładom Karol – Zakłady Mięsne dla których liczy się przede wszystkim klient oraz jakość mięsa.
"

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: lusiek » ndz paź 31, 2021 6:32 pm

Prowadzenie własnego biznesu to przede wszystkim wiedza. Właśnie dlatego warto dbać o ciągły rozwój. Na stronie: budowa.org/artykuly/szczegoly/69900_osuszacz-sprezonego-powietrza-gdzie-sie-przyda udało mi się znaleźć artykuł o osuszaczu sprężonego powietrza. Przedsiębiorcy takich artykułów powinni czytać jak najwięcej.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: kasiunia » pn lis 01, 2021 10:01 am

Nie powiem nic czego pewnie nie wiecie. Chodzi o to ,że noworozpoczynany biznes trzeba wspomagać - i tyle .Inaczej może sobie nie poradzić. Jedną z ważniejszych spraw są finanse drugi temat to odpowiedni pracownicy. - i z tym w dzisiejszych czasach jest niemały problem. Rozwiązaniem takich problemów może być automatyzacja procesów produkcyjnych - fitech/pl/blog/jak-wyglada-automatyzacja-produkcji-krok-po-kroku/ .Jak ten proces wygląda - krok po kroku - znajdziesz na jednym z blogów prowadzonych przez firmę wdrażającą te nowe rozwiązania w przemyśle.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: selena89 » wt lis 02, 2021 7:48 pm

Można korzystać z dofinansowań. Ale warto też testować innowacyjne rozwiązania, które są w darmowej opcji. Teraz na przykład ten bookero/pl/ system rezerwacji online dostępny jest przez 14 dni za darmo. Funkcjonalny, ułatwia pracę i komunikację z klientem. Myślę, że po okresie próbnym zostaniecie z nim na dłużej.

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: Linda » pt lis 05, 2021 10:44 am

Czy znacie jakieś szczególne produkty inwestycyjne dla firm? Zastanawiam się, jakie byłyby dla nas najkorzystniejsze i szukam jakichś konkretnych wskazówek na ten temat. Może poruszacie się już w tym temacie i moglibyście coś doradzić? Będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: magiczna » czw lis 18, 2021 10:45 pm

Sama do końca nie wiem, jak to działa, ale wydaje mi się, że pomocników łatwo znajdziecie w sieci, albo w mieście, kogoś, kto Wam finansowanie znajdzie. Czasem też kontrahent może pomóc. Firma Unihut krakowkredyty/pl/aktualnosci/unihut-s-a-sprawdzony-partner-w-biznesie/ akurat jest bardzo dobrym partnerem biznesowym i zawsze wypełnia znakomicie swoje obowiązki.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: pyszka » wt sty 25, 2022 1:39 pm

prowadzenie teraz gastronomii to przede wszystkim odpowiedni sprzęt i dowóz. Moim zdaniem to bardzo ważne. Jak nie wiesz, gdzie tego szukać to tutaj multigastro/pl/zmywarki-gastronomiczne, na pewno znajdziesz odpowiedni sprzęt.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Dofinansowania nowego biznesu

Post autor: kasiunia » wt lut 01, 2022 10:35 am

Prowadzisz biznes ? - musisz mieć odpowiednie predyspozycje i umiejętności do tego. Jednak pewnych umiejętności można się nauczyć i co więcej można zdobyć fundusze na ten cel. Dofinansowania szkoleń są jak najbardziej możliwe i jeśli się tylko pojawiają trzeba z nich korzystać. Szkolenia otwarte prowadzone przez firmę szkoleniową Human Skills są wprowadzone do ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu nasi Klienci mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia w wysokości nawet do 80 % kosztów związanych z realizacją szkoleń. Środki te pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych koordynowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości