Transport koparek

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Transport koparek

Post autor: Axel44 » pt lut 26, 2021 7:37 pm

Czy ktoś z was korzystał kiedykolwiek z usług transportu koparek we Wrocławiu? Polecicie kogoś sprawdzonego? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej firmie http://niskopodwoziowy.pl/transport-koparek-wroclaw . Co o niej sądzicie? Warto w nią zainwestować? A może macie jakieś inne propozycje?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Transport koparek

Post autor: oczka » śr kwie 21, 2021 9:17 am

Jeśli chodzi o transport maszyn i urządzeń, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj liderpak/pl/transport-maszyn-i-urzadzen/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o tego typu rozwiązania. Myślę, że zawsze warto korzystać z pomocy profesjonalnych firm, które dysponują odpowiednimi pojazdami.

Patka45
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:49 pm

Re: Transport koparek

Post autor: Patka45 » ndz sie 22, 2021 9:53 pm

Przewóz różnego rodzaju wielkogabarytowych pojazdów może być bardzo utrudniony na własną rękę. Dlatego w takich sytuacjach warto faktycznie poszukać profesjonalnej firmy, która zna się na tym co robi. Ostatnio poszukiwalismy na przykład kogoś, kto zajmuje się przewozem jachtów i trafiliśmy na Tansport jachtów  Trans-Yacht (transport-jachtow/pl/). Firma zajmuje się bezpiecznym przewozem jachtów z danego miejsca do wybranego portu. Dzięki temu nie trzeba szukać przyczepki czy martwić się, iż nie posiadamy odpowiedniego samochodu. Transport może odbywać się zarówno drogą lądową jak i wodną więc bez ograniczeń można sobie zaplanować trasę na wakacje.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Transport koparek

Post autor: charlotte » pt paź 29, 2021 10:55 pm

Jeśli chcesz eksportować towary na wschód to musisz pamiętać o dokumentach takich jak ukrsepro czy normach gost. W Centrum Certyfikacji Rynków Wschodnich udziela ci niezbędnych informacji na ten temat i pomogą w wypełnieniu dokumentów.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Transport koparek

Post autor: mopsik » pn sty 03, 2022 3:25 pm

Myślę, że w różnych sytuacjach potrzebny Ci może być także transport maszyn wrocław: pomocdrogowa.i-wroclaw/pl/transport-maszyn/ . Polecam profesjonalną firmę jeśli planujesz przewożenie specjalistycznych maszyn. Miałam okazję korzystać z ich usług i byłam z nich naprawdę zadowolona.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Transport koparek

Post autor: lusiek » czw wrz 22, 2022 8:56 pm

Cześć, ja prowadzę firmę transportową z moimi rodzicami i zastanawiam się z kolei nad wprowadzeniem systemu do monitorowania floty do naszej firmy. Myślałam o tym oprogramowaniu verizonconnect/com/pl/rozwiazania/monitoring-gps/ . Jest to monitoring GPS, dzięki któremu można śledzić trasę pracowników. Oczywiście, przekłada się to na efektywność pracy, ale również na bezpieczeństwo pracowników. Pracodawca ma możliwość ciągłego monitorowania przebiegu trasy. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Korzystacie z niego w swoich firmach?

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Transport koparek

Post autor: soraja » wt kwie 25, 2023 11:37 am

Myślę, że przydać się Wam mogą także namiary na transport ponadgabarytowy: https://spt24.eu/transport-ponadgabarytowy . Zachęcam więc do zapoznania się z ofertą tej firmy. Sądzę, że może Was zainteresować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości