e-kurs z języka polskiego jako obcego

Awatar użytkownika
Axel44

e-kurs z języka polskiego jako obcego

Post autor: Axel44 » wt lut 23, 2021 10:11 am

Siemka! Tak jak w temacie. Wiecie może, gdzie mogę zakupić e-kurs z języka polskiego jako obcego dla dzieci? Szukam naprawdę porządnej propozycji. Jak na razie w internecie trafiłem na ten link https://wseh.pl/pl/aktualnosci/e-kursy- ... ziezy.html . Myślicie, że warto skorzystać z ich oferty? Dajcie znać.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Darka

Re: e-kurs z języka polskiego jako obcego

Post autor: Darka » ndz mar 14, 2021 1:56 pm

A skoro już mowa o kursach języków obcych, to jakie szkoły językowe są Waszym zdaniem godne polecenia? Czy ktoś z Was miał może do czynienia ze Szkołą Językową ProfiLingua? Ja ostatnio widziałam jej ofertę na stronie internetowej profi-lingua/pl/ i musze przyznać, że bardzo mi się ta oferta spodobała ;) Jak sami widzicie do wyboru jest tam mnóstwo języków - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, japoński, chiński, rosyjski i innych. Warto też moim zdaniem zwrócić uwagę na fakt, że szkoła ta działa na rynku już prawie 30 lat. A Wam jak się podoba jej oferta?

ODPOWIEDZ