Marketing internetowy - kursy

AlanHenryk110

Marketing internetowy - kursy

Post autor: AlanHenryk110 » pt lis 13, 2020 7:32 pm

Znacie jakieś darmowe kursy dotyczące marketingu internetowego? Nie muszą się kończyć otrzymaniem certyfikatu, aczkolwiek byłoby bardzo fajnie :D

Darka

Re: Marketing internetowy - kursy

Post autor: Darka » śr gru 01, 2021 11:09 pm

Mnie również interesują wszelkiego rodzaju szkolenia marketingowe, ponieważ chciałabym zwiększyć swoją wiedzę z tego zakresu. Jakie szkolenia moglibyście mi więc polecić? Czy ktoś z Was jest już po takim kursie?

lusiek

Post autor: lusiek » pt kwie 15, 2022 4:41 pm

Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat marketingu internetowego, to wiedzę można bez problemu zdobywać samodzielnie, a zrobicie to z pomocą bloga http://blogup.us . Dla mnie to fajna opcja, ponieważ w wolnej chwili można naprawdę wiele się dowiedzieć.

magiczna

Post autor: magiczna » czw cze 02, 2022 1:32 pm

Mam za sobą wiele szkoleń z tego zagadnienia i dziś trzeba pomyśleć o czymś innym, a mianowicie przede mną szkolenie zarządzanie firmą . Sporo muszę się nauczyć, ale jeśli chcę naprawdę dobrze pracować z podwładnymi, to nie widzę w tym ogólnie niczego złego.

AlanHenryk110

Post autor: AlanHenryk110 » pn cze 06, 2022 11:56 am

Za darmo to nie wiem czy się "opłaca" ;) Trzeba zainwestować, żeby później owoce zbierać. Osobiście mogę polecić szkolenia organizowane przez bardzo dobrą agencję marketingu internetowego Advist, kojarzysz? https://advist.pl/ Oni współpracują z kilkoma grubymi rybami że tak się wyrażę znanymi w kraju i nie tylko. Mają różne szkolenia i prowadzą je na tyle ciekawie, że nawet laik zrozumie.

kasiunia

Post autor: kasiunia » ndz cze 26, 2022 6:42 am

AlanHenryk110 pisze:
pn cze 06, 2022 11:56 am
Za darmo to nie wiem czy się "opłaca" ;) Trzeba zainwestować, żeby później owoce zbierać. (...)
Dużo prawdy w tym co piszesz. By zbierać owoce, trzeba najpierw zainwestować. Jedną z inwestycji jest inwestowanie w siebie, w pracowników, czyli generalnie w umiejętności. Dlatego właśnie szkolenia firmowe są tak ważne. Można w nich znaleźć szkolenia typowo branżowe , skierowane na umiejętności niezbędne do pracy w danej branży ale i szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych i relacji z ludźmi.

ODPOWIEDZ