Dobry system CRM

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Dobry system CRM

Post autor: Marryss » pn lut 24, 2020 4:21 pm

Hejo. Znacie jakieś dobre systemy crm? Chodzi mi oczywiście o oprogramowanie do zarządzania bazą klientów... Ja się obecnie zastanawiam, czy taki system CRM online będzie OK... Co na ten temat myślicie?
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Dobry system CRM

Post autor: gwiazdeczka » pt sty 29, 2021 9:06 pm

Brzmi ciekawie, ja właśnie szukam czegoś nie co innego... A mianowicie dobry program dla fizjoterapeutów , który usprawni mi zarządzanie danymi pacjentami, a także je dobrze zabezpieczy i wszystko będzie też tutaj odbywać się zgodnie z rodo. Na bieżąco będę mogła kontrolować spotkania z pacjentami etc.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Dobry system CRM

Post autor: Axel44 » ndz sie 29, 2021 5:07 pm

Musiałem zaopatrzyć moją firmę w dobry system CRM i szukałem w internecie sklepu, który oferuje najniższe ceny. Trafiłem na stronę https://www.vebo.pl/, która zajmuje się sprzedażą oprogramowania komputerowego od lat. Posiada naprawdę duży wybór produktów oraz ogromną bazę zadowolonych klientów.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Dobry system CRM

Post autor: spoko » sob lut 12, 2022 11:54 am

Systemy CRM i CRP są coraz bardziej skomplikowane i wydaje mi się, że należałoby w dużej mierze powiedzieć, że one nie tylko za nas wyłapują błędy, ale są i stosowną pomocą. Tak samo jak zamawianie z zewnątrz usługi rodo mogą wspierać nasze biznesy. Jestem pewna, że Wam również się to przyda. Jednak nie ma to jak dobrze chronione dane osobowe.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Dobry system CRM

Post autor: lusiek » pn paź 31, 2022 9:46 pm

Mnie natomiast interesowałby program dzięki, któremu możliwe jest delegacja rozliczanie . Wiem, że w każdej firmie sprawdzi się inne oprogramowanie, ale może moglibyście polecić mi jakieś oprogramowanie, dzięki któremu rozliczanie delegacji będzie łatwiejsze?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości