Hale rolnicze

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Hale rolnicze

Post autor: stanil09 » wt lut 18, 2020 5:54 pm

Witam. Polecacie może jakiegoś dobrego wykonawcę hal rolnicznych? Ja nie mam za dobrze rozeznanego tego typunku... Zastanawiam się obecnie, czy choćby to byłoby ok https://www.kobexstal.pl/pl/hale-rolnicze.html Co uważacie na ten temat?
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

Awatar użytkownika
Jennahan
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:09 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: Jennahan » pt lut 21, 2020 1:33 am

nie wiedziałem o tym, dzięki!
Woda, której dotykasz w rzece, jest ostatkiem tej, która przeszła, i początkiem tej, która przyjdzie; tak samo teraźniejszość.

Awatar użytkownika
defkid
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:31 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: defkid » pt lut 21, 2020 2:10 am

Niestety chyba nie mogę Ci pomóc, nic mi nie przychodzi do głowy.
Cierpienie jest istotą życia i wobec tego nie przychodzi do nas z zewnątrz, lecz jego niewysychające źródło tkwi w każdym.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: daga » śr gru 02, 2020 1:57 pm

Moja znajoma rolniczka to w sumie namiot taki wykorzystała. I wiem, że to jej bardzo pasowało, ale koniec końców też musi sklep dla hodowców odwiedzić, bo ma teraz miejsce na paszę. A wiadomo, że idzie zima i nie będzie co miesiąc jeździć po zapasy. A ma sporo zwierząt, więc jej się przyda takie miejsce na przechowanie odpowiedniego wyposażenia.

Skarpeta
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 2:33 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: Skarpeta » pn gru 21, 2020 11:51 am

W poszukiwaniach ciężkiego sprzętu, warto również zerknąć na stronę kamarch/com/. Są tu mieszalniki wstęgowe czy podajniki, a także inne kamarch/com/produkty/maszyny-do-poziomych-przekroczen-terenowych/. Warto sprawdzić, co mają, wiele Wam to usprawni w zakładaniu firmy lub dalsze oferowanie usług na wysokim poziomie.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: xena07 » pn gru 28, 2020 2:49 pm

A tutaj protan-elmark/com/pl/oferta/hale-rolnicze/ sprawdzałeś ofertę hal rolniczych? Myślę, że jest interesująca. Firma robi hale wg sprawdzonych projektów, a także wg projektu klienta. Wiem, że stawiają na najwyższej jakości materiały dzięki czemu ich hale są trwałe i funkcjonalne. Rzuć okiem.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: daga » śr sty 20, 2021 7:27 pm

Rolnik to czasem nie ma łatwo, zwłaszcza, jeśli są mu potrzebne doposażenia, które nie są łatwo dostępne. Dlatego ja uważam, że warto jest sprawdzać lokalizacje i miejsca. Na pewno części do case można po prostu w porządku posiadać.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: Darka » ndz mar 28, 2021 1:04 pm

A skoro już o rolnictwie mowa, to czy moglibyście mi polecić jakiś dobry i niezawodny śrutownik ssąco tłoczący do rozdrabniania komponentów paszowych? Z tego, co zdążyłam się już zorientować, to na przykład firma Dozamech takie właśnie maszyny ma w swojej ofercie. Czy ktoś z Was kiedyś coś u nich zamawiał? I jak wrażenia, warto? A może moglibyście polecić jeszcze jakiegoś innego producenta takich właśnie maszyn?

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: magiczna » pn sie 02, 2021 4:01 pm

No właściwie to ja chciałabym powiększyć działalność, ale za nic nie mogę sobie z tym poradzić. To znaczy, że muszę wiedzieć ogólnie, czy działki grunty są jakieś na sprzedaż. Faktem jest oczywiście to, że nie za bardzo znam się na tym, ale ogólnie potrzebuję miejsca na takie hale. To jak, coś mi poradzicie ogólnie?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Hale rolnicze

Post autor: lusiek » pt paź 29, 2021 10:31 pm

Posiadanie takiej hali to też spory obowiązek. Myślę, że przyda Ci się akumulator bezobsługowy. Ze strony: budowa.org/artykuly/szczegoly/69865_jak-dzialaja-akumulatory-bezobslugowe dowiesz się do czego służy. Ja przed przeczytaniem tego artykułu nie miałem pojęcia, że taki istnieje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości