Biznes w domu

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: xena07 » pn sty 31, 2022 8:06 pm

Teraz sporo firm można prowadzić z domu, co udowodniła pandemia. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, takie jak wtyczka od Bookero/pl. Można ją wykorzystać w każdej branży, od gastronomii po medycynę. Dzięki niej każdy będzie mógł w domu zarezerwować wizytę w firmie. Można też zyskać nowych klientów, bo każdy doceni wygodę. Wtyczka działa na stronie i Facebooku.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: selena89 » śr lut 02, 2022 6:52 pm

Teraz bez problemu można prowadzić własny biznes z domu. Dobrym pomysłem na rozwój firmy jest franczyza. Dzięki temu można rozwijać się pod znaną marką, a przy okazji liczyć na wsparcie partnera w biznesie. Jeśli nie wiecie, jak to zrobić, to wejdźcie na stronę franczyzawpolsce/pl/ . Tam jest wykaz firm franczyzowych, ale znajdziecie też wiele porad.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: lusiek » pt lut 04, 2022 1:29 am

Jeśli masz taką możliwosć, to warto prowadzić taki biznes. Ja mam wydzieloną część domu na biznes. Muszę jeszcze zainwestować w komorę chłodzącą. O tym jak wygląda jej montaż można dowiedzieć się ze strony: web-web/pl/prowadzenie-firmy/jak-wyglada-montaz-komory-chlodniczej/axne_ctfr .

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Biznes w domu

Post autor: soraja » wt kwie 19, 2022 3:19 pm

A gdzie zaopatrujecie się w artykuły biurowe? Raczej kupujecie je stacjonarnie czy online? Widziałam, że w sklepie internetowym Biurwa można znaleźć bardzo duży ich wybór: biurwa/pl/kolorowe-spinacze-28mm-kolorowe-memobe-a100-amesp108100 . Zdecydowanie warto się rozejrzeć w ich ofercie, jest z czego wybierać.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: charlotte » pt kwie 29, 2022 11:00 pm

Jeśli chcesz usprawnić proces rekrutacyjny w swojej firmie to koniecznie zajrzyj na beskidzka24/pl/system-ats-w-rekrutacjach-wyzszego-szczebla-co-trzeba-wiedziec/ Znajdziesz tam świetny artykuł na temat systemu ATS i jego roli w rekrutacjach.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: kasiunia » śr maja 04, 2022 6:23 am

Biznes w domu w zasadzie się kończy, bo praca zdalna dzięki temu ,że pandemia się skończyła przechodzi do historii. Dzięki niezbyt dalekiej odległości do pracy, zaledwie kilka kilometrów mąż kupił sobie na dojazdy do pracy skuter 125 cm3 . Jak na razie sprawdza się rewelacyjnie, przede wszystkim z powodu możliwości ominięcia korków w mieście.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Biznes w domu

Post autor: lela1 » czw maja 05, 2022 4:19 pm

Trzeba też pamiętać o różnych formalnościach związanych z zakładaniem i prowadzeniem firmy, niezależnie od branży. Sądzę, że zainteresować Was mogą na przykład ECO-EXPERT specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: eco-expert.eu/ . Koniecznie o nich poczytajcie.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: kasiunia » wt maja 24, 2022 2:08 pm

Prowadzenie każdego biznesu powinno byc poprzedzone rachunkiem ekonomicznym. Musisz wiedzieć jaka jest roczna stopa zwrotu z inwestycji jaką zamierzasz zrobić. Co to takiego roczna stopa zwrotu ? - to to procentowa relacja zysku do zaangażowanego kapitału. Musisz wiedzieć po jakim czasie inwestycja się zwróci.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: tadeuszhinc » śr cze 01, 2022 8:33 pm

Jeśli macie miejsce, w którym moglibyście otworzyć np. sklep to myślę, że warto spróbować. Najważniejsze, aby wnętrza były wyjątkowe, dopasowane do oczekiwań klientów i zgodne z waszym typem biznesu. Na stronie ergostore/pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą doświadczonej firmy, która prężnie działa oferując między innymi projekt wnętrz czy produkcję wysokiej jakości mebli.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: gwiazdeczka » pn cze 27, 2022 6:31 pm

Moja mama ma swój zakład krawiecki i ostatnio bardzo ciężko na hurtowniach było dostać karabińczyki, które mama często doszywa do przynoszonych rzeczy. Dlatego chyba większą ilość zamówię na polimex.net/pl/sklep/21-galanteria-plastikowa/151-karabinczyki-plastikowe i mama będzie już miała zrobiony zapas na dłuższy czas.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości