Biznes w domu

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Biznes w domu

Post autor: Marryss » śr sie 19, 2020 3:25 am

Hej! Przymierzam się powoli do otwarcia własnego biznesu. Szukam więc jakichś ciekawych pomysłów na działalność w domu. Wiecie coś na ten temat i możecie coś polecić? Chętnie przeczytałbym jakiś tekst podobny do tego http://www.kobiecybialystok.pl/pomysly- ... es-w-domu/ . Znacie się na tym? Koniecznie dajcie znać, będę wdzięczny za pomoc!
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: Darka » sob wrz 19, 2020 3:27 pm

Jeśli zamierzasz prowadzić swoje biuro w domu, to koniecznie zadbaj o jego odpowiednie wyposażenie. Przydać Ci się może na przykład tablica magnetyczna, taka jak na stronie internetowej tablice-magnetyczne/com/tablica-magnetyczna-do-domu.html. Będziesz mogła zapisywać na niej różne cele i zadania do wykonania ;)

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: mopsik » czw paź 01, 2020 1:41 pm

Przy prowadzeniu własnej firmy trzeba również pamiętać o formalnościach z tym związanych. Poczytajcie koniecznie o tym, czym są ECO-EXPERT specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: eco-expert.eu/ . Oni świadczą szeroki zakres usług w dziedzinie ochrony przyrody i środowiska.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Biznes w domu

Post autor: soraja » śr paź 07, 2020 9:47 am

Koniecznie wyposaż też odpowiednio swoje domowe biuro. Możesz odwiedzić w tym celu sklep internetowy Biurfan: biurfan/pl/ . Znajdziesz tam najróżniejsze artykuły biurowe, które z pewnością Ci się przydadzą.

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: stanil09 » śr paź 07, 2020 11:44 pm

Hejka! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, w jaki sposób mogę zarabiać duże pieniądze. Szukam naprawdę konkretnych pomysłów, które pomogą mi choć trochę dążyć w tym kierunku. Jak na razie przeglądając internet trafiłem na tą stronę https://jaki-biznes.pl/5-sposobow-jak-z ... pieniadze/ . Z tego co widzę to podają oni naprawdę konkretne informacje. Co o tym sądzicie?
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: tadeuszhinc » wt paź 13, 2020 11:17 pm

ja myślę, że w domu świetnie może sprawdzić się warsztat stolarski lub samochodowy. warto jednak pamiętać, że bardzo ważny jest odpowiedni mebli i sprzętów do takiej działalności. Myślę, że świetnie by się sprawdziły stoły na specjalne zamówienie , które firma Cekar dostosowuje do potrzeb klienta, w zależności od np. wielkości pomieszczenia jakim dysponują. Z tego co wiem to dobrzy specjaliści i można uzyskać od nich sporo cennych informacji.

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: Lenka » wt lis 17, 2020 6:31 pm

Niedawno zaczęłam pracę na własny rachunek. Zrobiłam sobie gabinet, kupiłam dobrego lapka ale ciągle korzystam z telefonu prywatnego. Muszę jednak zmienić ten nawyk i zainwestować w telefon służbowy. Zastanawiam się nad wyborem magazyn.ceneo/pl/artykuly/samsung-galaxy-s20-dane-techniczne bo ma super parametry i z pewnością doskonale będzie się nadawać do prowadzenia biznesu.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: gwiazdeczka » śr gru 02, 2020 12:10 am

No i pamiętajcie, że jak chodzi o magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe to tutaj najbardziej możecie polegać na Ejko ejko/com/pl/ . Oni wszelkimi kwestiami w tej dziedzinie się zajmą. A wiecie w domu nie zrobić sobie magazynu, a jak będziecie operować sprzedażą całkiem intensywnie to mogą takie usługi wam się przydać.

kamilka45
Posty: 25
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: kamilka45 » wt gru 15, 2020 4:42 pm

Jak masz biznes typu własny sklep w sieci to warto tutaj pomyśleć o bezpiecznych płatnościach dla osób, które kupują. Ostatnio widziałam ciekawą ofertę na bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online . Jak dla mnie to fajna opcja.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Biznes w domu

Post autor: pyszka » wt gru 15, 2020 9:58 pm

bez wzgledu na to skąd ten biznes jest prowadzony uważam, ze warto zarejestrować włąsny znak towarowy. Później jak biznes się rozkręci to może być z tym problem i ktos podbierze Ci Twoją markę. Teraz tutaj znakitowarowe/com/pl/ jest to bardzo prostę więc na co czekać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości