Biznes w domu

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: Axel44 » wt sty 26, 2021 5:17 pm

No ja też założyłem swój własny biznes w domu, jednak potrzebna mi była do tego solidna nitownica. Trafiłem na tą ofertę http://norsteel.pl/nitownice-do-nitonak ... op-reczne/ z polecenia znajomego mechanika. Jak się okazało - był to strzał w dziesiątkę. Jest to sprzęt najlepszej klasy za niewygórowane pieniądze.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: tadeuszhinc » czw sty 28, 2021 10:35 am

W domu można zająć się szyciem wysokiej jakości ubrań, które klienci z pewnością kupią. Pamiętajcie, że najważniejszy jest dobry skład materiału, który zapewni wysoką wydajność ubrań, nawet podczas częstego noszenia. Na pewno warto się zaopatrzyć w softshell. Materiał ten cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów, którzy cenią wysokiej jakości ubrania sportowe czy robocze.

akacja56
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:07 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: akacja56 » czw sty 28, 2021 11:14 pm

W domu czy w firmie to w każdym miejscu przyda się na pewno system zarządzania dokumentami , który sprawdzi się pod wieloma względami, zwłaszcza wygody nad zapanowaniem wszystkiego w firmie.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: gwiazdeczka » czw lut 04, 2021 7:39 am

Niezależnie od tego jaki prowadzicie biznes i gdzie pewnie zarządzacie różnymi ważnymi danymi, aplikacjami etc. Nie szłoby nimi dobrze zarządzać gdyby nie dysk twardy. Dzięki niemu możemy prowadzić zapis i wszystko przechowywać bezpiecznie na tym dysku.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: magiczna » pt lut 19, 2021 11:24 am

Nie, żebym to jakoś czarno widziała, bo też mam biznes w domu, ale potrzebuję wam powiedzieć, że łatwo o pomyłkę i długi. Kiedyś prawie, przez kogoś, kto pracował w konkurencji, byłaby mi potrzebna pomoc prawna w oddłużaniu Eurolege . Po prostu, prawie zmusili mnie do zamknięcia, ale okazało się, że dostali za swoje. Ja się utrzymałam, a oni popłynęli, mimo, że mocno kombinowali.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: lusiek » pt lut 19, 2021 3:42 pm

Biznes prowadzony z domu na pewno potrzebuje dobrej reklamy, taką reklamą będzie też prowadzenie konta na instagramie, firmowego. Tutaj aobiznes/pl/aktualnosci/porady/jak-budowac-wizerunek-marki-za-pomoca-instagrama piszą więcej na ten temat. Ja tak zrobiłem i wam powiem że warto było bo mam dzięki temu dużo nowych klientów.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: oczka » pt lut 26, 2021 10:03 pm

Jeśli nie chcecie ze względów bezpieczeństwa spotykać się z klientami, to myślę, że system dostępny tutaj fordata/pl/ będzie dla was ciekawym rozwiązaniem. Dzięki Virtual Data Room można bowiem bezpiecznie i w sposób kontrolowany udostępniać poufne dokumenty innym podmiotom. Pomyślcie o tym. Propozycja jest naprawdę godna uwagi.

kamilka45
Posty: 25
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: kamilka45 » pn mar 22, 2021 3:21 pm

W naszych czasach z biznesem różnie bywa. Warto wziąć pod uwagę wiele aspektów. Czasem lepiej coś wynająć niż ciągle na głowie mieć klientów. Wszystko zależy co chcemy otworzyć. Ja myślałam nad małą knajpą z lodami, naleśnikami, goframi, kawą z expresu sklepteges/pl/ekspresy-do-kawy/ , ale nie za blisko domu, aby klienci po godzinach pracy nie przychodzili pod dom.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Biznes w domu

Post autor: soraja » czw mar 25, 2021 3:00 pm

A nie lepiej skontaktować się z firmą, która zajmuje się obsługą powierzchni magazynowych? Tu macie kontakt do firmy 7R: 7rsa/pl/inwestycje/7r-park-warszawa-bronisze . Wynajem magazynu w tej sytuacji też może być całkiem dobrym rozwiązaniem.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: charlotte » pt mar 26, 2021 9:51 am

Acosądzicie na temat ochrony w firmie? Wpadłami ostatnio w oko ochrona fizyczna w Łodzi i powiem szczerze, że zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy. Ktoś z was współpracuje z jakąś firmą ochroniarską?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości