Biznes w domu

bognaa
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:54 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: bognaa » sob kwie 17, 2021 12:30 am

Prowadziłam swój biznes przez długi czas u siebie w domu. W miarę możliwości dokładałam biurka w pokoju i pracowaliśmy. Ostatnio okazało się, że potrzebuję odpowiedniego lokalu. Zwróciłam się z prośbą, do biura nieruchomości o załatwienie lokalu gdzieś w śródmieściu Bydgoszczy. Aby wszyscy mieli dobry dojazd. skorzystałam z artcentrum/com/pl/oferty/lokale/wynajem/Bydgoszcz . Zaproponowali mi dobre warunki umowy oraz spełnili wszystkie moje wymagania.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Biznes w domu

Post autor: pyszka » śr kwie 21, 2021 3:27 pm

Moim zdaniem każdy pomysł na biznes jest dobry o ile bedziemy wiedzieć jak taki biznes poprowadzić. Musimy przecież zadbać o dotarcie do klienta i o to by on łatwo trafił na nas. Dobrze jest korzystać z takich miejsc firmaster/pl/ , by wiedzieć jak dobrze i z sukcesami poprowadzić własną firme.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: charlotte » śr sie 25, 2021 9:50 pm

Jeśli chcesz wypuścić wasze firmowe produkty na rynek wschodni zgłoś się do ccrw/pl/ Ta firma bez problemu pomoże ci zdrobyć certyfikaty, które są potrzebne m.in w Rosji. Certyfikaty i deklaracja EAC są niezbędne by móc sprzedawać polskie produkty za granicą.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: selena89 » pt wrz 24, 2021 1:08 pm

Ciekawą opcją na start w biznesie jest franczyza. Nie wiem czy słyszeliście o takich systemach sieciowych, ale to opłacalne rozwiązanie, które znacząco ułatwia wiele kwestii. Nie trzeba martwić się np. o zaopatrzenie, design czy reklamę. Fajny portal jest w sieci, który dotyczy właśnie tematu franczyzy - tutaj go znajdziecie franczyzawpolsce/pl/ . Rzućcie okiem, myślę, że warto się zdecydować właśnie na takie rozwiązanie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: lusiek » śr lis 03, 2021 11:08 pm

Aby odnosić jakiekolwiek sukcesy, powinnaś zadbać o odpowiedni rozgłos dla swojej firmy. Na pewno remarketing będzie bardzo skuteczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat, zobacz tutaj. Na stronie jest ciekawy artykuł na jego temat, ale na pewno warto połączyć go z innymi formami reklamy.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Biznes w domu

Post autor: soraja » wt lis 09, 2021 3:45 pm

Jeżeli posiadacie własną firmę to nie zapominajcie także o formalnościach, które są niezbędne przy prowadzeniu swojego biznesu. Poczytajcie o takiej opcji jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: eco-expert.eu/ . To może się w różnych sytuacjach przydać.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: gwiazdeczka » czw gru 16, 2021 11:16 pm

Wiecie w sumie jest wiele możliwości na to, aby zarabiać i to nawet bez zakładania firmy. Chociażby konsultantka avon daje też swój zysk, a cały sęk polega na tym, aby trochę się zaangażować w to wszystko. Nic więcej... Nawet avon rejestracja jest za darmo i wiele bonusów możecie też doczekać się na start. Warto wdrążyć się w tym temacie.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: charlotte » pn gru 27, 2021 4:20 pm

Moim zdaniem Odzież firmowa z logiem to bardzo dobry wybór. Wbrew pozorom taka odzież to dobra reklama dla firmy. U nas się sprawdza. Nasi pracownicy od roku nosza odziez z logiem firmy.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: tadeuszhinc » pn gru 27, 2021 6:41 pm

Na pewno w każdym miejscu warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i pracowników, a nigdy nie wiemy kiedy może pojawić się zagrożenie. Na stronie sklepbhpippoz/pl/p2855,plomby-plastikowe-do-gasnic-regulowane-1000-szt.html znajdziecie plomby do gaśnic, które są regulowane. Służą one do zabezpieczenia gaśnicy przed jej użyciem. Plomby plastikowe pasują do wszystkich gaśnic, niezależnie od producenta, więc to bardzo duża zaleta.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Biznes w domu

Post autor: Laueo75 » pn sty 03, 2022 2:08 am

W każdym domu potrzebne są takie artykuły jak teczki czy skoroszyty do archiwizacji dokumentów, dlatego warto rozważyć ich zakup. Ja złożyłem zamówienie na stronie https://officesystem24.pl/wyszukaj/kate ... dokumentow i jestem zadowolony - były w bardzo niskiej cenie i są bardzo dobre jakościowo.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości