Zdobywanie nowych klientów

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Zdobywanie nowych klientów

Post autor: Marryss » pn sie 03, 2020 4:39 pm

Hej! Wiecie może w jaki sposób skutecznie przyciągnąć nowych klientów jako trener personalny? Ostatnio sporo się nad tym zastanawiam, ponieważ chciałbym zwiększyć swoje zasięgi. Pomożecie mi w tym? Dzisiaj przeglądając internet wpadłem na tą stronę https://www.fit.pl/fit-light/zawod-tren ... cie/17482/ . Ciekawie opisują oni tam w jaki sposób to zrobić. Co o tym sądzicie?
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: Zdobywanie nowych klientów

Post autor: Domis3223 » wt lis 24, 2020 3:00 pm

Bardzo fajny system zdobywania nowych klientów mają biura nieruchomości, ostatnio współpracowałam z agencja nieruchomości RE/MAX Gold. Więc poznałam trochę ich system pracy i bardzo mnie zaciekawił. Większość z klientów zdobywają poprzez współprace z innymi branżami, i to jest fajna opcja, bo klient za jednym razem może załatwić sporo, a ludzie cenią sobie takie miejsca.

deborah
Posty: 521
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Re: Zdobywanie nowych klientów

Post autor: deborah » czw gru 17, 2020 10:32 am

Żeby zdobyć nowych klientów, koniecznie trzeba zainwestować w porządna reklamę. Ja dopiero zaczynam rozkręcać biznes i poszukujęAgencja Marketingowa Wieliczka która profesjonalnie podejdzie do tematu i wypromuje moje produkty. Z góry dzięki za pomoc

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Zdobywanie nowych klientów

Post autor: pyszka » sob gru 19, 2020 8:11 pm

Uważam, że trzeba też pamiętać o zastrzeżeniu znaku towarowego. Dzieki temu masz pewność, że nikt nie zabierze Ci Twojej marki. Widziałam, ze tutaj znakitowarowe/com/pl/ , można zastrzec własny znak towarowy.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Zdobywanie nowych klientów

Post autor: Zeta » czw lut 25, 2021 9:10 pm

Otóż właśnie to. Zdobywanie nowych klientów wcale takie łatwe nie jest. Bo jednak nasza świadomość strasznie zmieniła się i stała się bardziej wymagająca. Dlatego też zastanawiam się czy by może nie zainwestować w jakieś gadżety reklamowe. Bo jednak dawniej takie gadżety bardzo się sprawdzały. Poszukując gdzie mogę takie nowoczesne dostać znalazłam tę stronę artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-dla-domu-i-kuchni/akcesoria-kuchenne z której oczywiście od razu takiego typu gadżety zamówiłam.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Zdobywanie nowych klientów

Post autor: Darka » pt lut 26, 2021 10:32 am

Ja slyszałam, że jeśli chodzi o zdobywanie nowych klientów dla firmy, świetnie sprawdza się marketing konwersacyjny. Na stronie internetowej advist/pl/marketing-konwersacyjny/ możecie sobie poczytać, na czym dokładniej taki marketing polega i jakie są jego zalety. Sądzę, że powinno Was to zainteresować ;)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Zdobywanie nowych klientów

Post autor: lusiek » czw kwie 22, 2021 12:53 pm

Ja w mojej firmie cały czas staram się zdobyć nowych klientów, tutaj kartuzy.info/artykul/fuzje-i-przejecia-krok/1133594 właśnie czytam o przejęciu innej firmy. Znam jedną która jest wystawiona na sprzedaż, przejęcie jej bazy klientów było by dla mnie bardzo korzystne.

bognaa
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:54 pm

Re: Zdobywanie nowych klientów

Post autor: bognaa » czw kwie 22, 2021 5:28 pm

W zeszłym roku podjęłam współpracę z Profit Group. Jest to Agencja Pracy Tymczasowej z Warszawy. Od samego początku współpraca układała się owocnie. Co ważne, w każdej chwili mogłam do nich napisać z moimi problemami lub dylematami. Odpowiadali szybko i konkretnie. Najbardziej cieszyłam się, że nie będę już musiała zajmować się rekrutacją ludzi do mojej firmy. Jest to chyba największa zmora pracodawcy.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Zdobywanie nowych klientów

Post autor: kasiunia » pn wrz 20, 2021 9:04 am

Jak powiedział jedne z wielkich biznesmenów Richard Branson - zadbaj o pracowników a oni zatroszczą się o twoich klientów. Bardzo dużo w tym prawdy ale w dzisiejszych realiach właśnie z pracownikami jest ogromy problem. Są ni motorem rozwoju ,zresztą tak jak dobrze dobrana reklama. Czym jest przekaz reklamowy? Nie istnieje idealny przepis na sukces reklamowy. Czasami potrzeba genialnego pomysłu, a czasami odrobiny szczęścia.Poczytajcie o tym - commplace/pl/blog/elementy-przekazu-reklamowego-kazdy-ma-znaczenie/ a dowiecie się ,że każdy element przekazu reklamowego jest istotny.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości