Strona 1 z 1

Adwokat do firmy

: czw cze 25, 2020 11:19 pm
autor: Axel44
Bardzo chętnie zatrudnił bym własnego adwokata, ale to całkiem spore koszta, na które mnie nie stać. Podobno specjalistyczne kancelarie zajmują się obsługą prawną firmy. Wiecie coś na ten temat? Czy coś takiego https://www.adwokat-laskowska.pl/specjalizacja/ okaże się dobrym wyjściem w tej sytuacji?

Re: Adwokat do firmy

: czw lis 26, 2020 1:59 pm
autor: gwiazdeczka
Zdecydowanie warto też zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej Krzysztoporski krzysztoporski/com . Ponieważ tam możecie spotkać się z bardzo dobrym adwokatami, którzy doskonale znają się na prawie z najróżniejszych dziedzin. Ich Kancelaria istniej już od 1992 roku, także nie brakuje im bogatego doświadczenia. Doskonale radzą sobie nawet z najtrudniejszymi, wymagającymi problemami.

Re: Adwokat do firmy

: wt gru 29, 2020 1:21 pm
autor: selena89
Też uważam, że lepiej będzie zdecydować się na regularną współpracę z dobrą kancelarią, która ma szeroki zakres usług. Tutaj migas-adwokat/pl/zakres_dzialalnosci.php popatrz na przykład. Bezpośrednia obsługa prawna w Krakowie jest prowadzona, w siedzibie kancelarii. Ale możesz też skorzystać z porad online.

Re: Adwokat do firmy

: ndz kwie 25, 2021 12:04 pm
autor: Kobietaewka77
Ja od pewnego czasu współpracuje z jednym adwokatem dla swojej firmy, który zajmuje się wszystkimi prawnymi sprawami https://agnieszkaduzy.pl/specjalizacje/sprawy-karne, przez co ja oszczędzam dużo czasu, i nie zawracam sobie głowy sprawami, na których się nie znam i poszukiwaniu adwokata, który znajdzie czas na zajęcie się moją sprawą.

Re: Adwokat do firmy

: wt sie 24, 2021 8:55 pm
autor: Axel44
iestety, niedawno zmarł mi ojciec i nie zostawił po sobie żadnego testamentu. Był właścicielem bardzo wielu posesji i terenów o powierzchni kilkudziesięciu hektarów. Miał jeszcze drugiego syna, z którym nie utrzymywał kontaktu od przynajmniej dwudziestu lat a wiem, że będzie chciał walczyć o spadek tak samo jak ja. Skontaktowałem się z kancelarią prawną https://kancelariafortis.pl/ i prawnik uspokoił mnie - zajmie się wszystkim jak należy i prawnie przysługuje mi większość majątku.