Adwokat do firmy

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Adwokat do firmy

Post autor: Axel44 » czw cze 25, 2020 11:19 pm

Bardzo chętnie zatrudnił bym własnego adwokata, ale to całkiem spore koszta, na które mnie nie stać. Podobno specjalistyczne kancelarie zajmują się obsługą prawną firmy. Wiecie coś na ten temat? Czy coś takiego https://www.adwokat-laskowska.pl/specjalizacja/ okaże się dobrym wyjściem w tej sytuacji?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Adwokat do firmy

Post autor: gwiazdeczka » czw lis 26, 2020 1:59 pm

Zdecydowanie warto też zgłosić się do Kancelarii Adwokackiej Krzysztoporski krzysztoporski/com . Ponieważ tam możecie spotkać się z bardzo dobrym adwokatami, którzy doskonale znają się na prawie z najróżniejszych dziedzin. Ich Kancelaria istniej już od 1992 roku, także nie brakuje im bogatego doświadczenia. Doskonale radzą sobie nawet z najtrudniejszymi, wymagającymi problemami.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Adwokat do firmy

Post autor: selena89 » wt gru 29, 2020 1:21 pm

Też uważam, że lepiej będzie zdecydować się na regularną współpracę z dobrą kancelarią, która ma szeroki zakres usług. Tutaj migas-adwokat/pl/zakres_dzialalnosci.php popatrz na przykład. Bezpośrednia obsługa prawna w Krakowie jest prowadzona, w siedzibie kancelarii. Ale możesz też skorzystać z porad online.

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: Adwokat do firmy

Post autor: Kobietaewka77 » ndz kwie 25, 2021 12:04 pm

Ja od pewnego czasu współpracuje z jednym adwokatem dla swojej firmy, który zajmuje się wszystkimi prawnymi sprawami agnieszkaduzy/pl/specjalizacje/sprawy-karne, przez co ja oszczędzam dużo czasu, i nie zawracam sobie głowy sprawami, na których się nie znam i poszukiwaniu adwokata, który znajdzie czas na zajęcie się moją sprawą.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Adwokat do firmy

Post autor: Axel44 » wt sie 24, 2021 8:55 pm

iestety, niedawno zmarł mi ojciec i nie zostawił po sobie żadnego testamentu. Był właścicielem bardzo wielu posesji i terenów o powierzchni kilkudziesięciu hektarów. Miał jeszcze drugiego syna, z którym nie utrzymywał kontaktu od przynajmniej dwudziestu lat a wiem, że będzie chciał walczyć o spadek tak samo jak ja. Skontaktowałem się z kancelarią prawną https://kancelariafortis.pl/ i prawnik uspokoił mnie - zajmie się wszystkim jak należy i prawnie przysługuje mi większość majątku.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Adwokat do firmy

Post autor: spoko » pt sty 07, 2022 11:21 am

Wiem, że kancelaria adwokacka piaseczno zajmuje się prawem gospodarczym w zakresie na przykład tworzenia, przekształcenia i likwidacji spółek, czy windykacji należności. Mogą także być waszym stałym doradcą w biznesie. Moim zdaniem, jeśli się wahacie i macie jakieś problemy, to powinniście się do nich skierować. Nie ma to tamto.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Adwokat do firmy

Post autor: Cripper » śr cze 22, 2022 1:19 pm

Dobrze jest, aby firma miała swojego prawnika, ponieważ zdarzają się różne sytuacje i czasem jest potrzebna pomoc prawna. Usługo prawne z zakresu prawa handlowego i gospodarczego oferuje kancelaria kordel/pl/. Tu możecie liczyć na pomoc bardzo rzetelnych i doświadczonych adwokatów, którzy do każdej sprawy podchodzą z ogromną starannością. Bardzo duży m plusem jest to, iż kancelaria oferuje usługi w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim i francuskim, więc w przypadku spraw z zagranicznymi kontrahentami obsługa prawna jest jak najbardziej możliwa.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Adwokat do firmy

Post autor: lusiek » pn gru 19, 2022 5:08 pm

Warto w tym miejscu wspomnieć również o rozliczeniu się z podatku, jeśli jesteście zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Polecam wam koniecznie lekturę tego artykułu https://www.bezpodatku.pl/pit-37-a-pit- ... owiazania/ , bo z niego dowiecie się jakie są najważniejsze informacje i powiązania dotyczące PIT 11 oraz PIT 37.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Adwokat do firmy

Post autor: kasiunia » czw lut 02, 2023 6:37 am

Myślę ,że bez wsparcia prawniczego trudno jest dzisiaj skutecznie ale przede wszystkim bezpiecznie prowadzić biznes. Nie chodzi mi tutaj o korzystanie z usług biur i kancelarii prawnych, choć i to z biegiem czasu jest konieczne. Sami właściciele firm i menagerowie powinni mieć podstawową wiedzę prawniczą. Właśnie takie szkolenia prawnicze organizuje firma Human Skills z Warszawy , warto skorzystać z ich usług.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości