Wyposażenie sklepu

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Wyposażenie sklepu

Post autor: magiczna » sob lip 30, 2022 4:58 pm

Cześć, szukałam jakiś czas temu motywu biznesowego i dlatego zastanawiam się, co mogę robić, a co nie i co będzie dla mnie idealne. Sporo produktów znalazłam w punkcie NETSelect i dlatego właśnie o nim chcę powiedzieć. Tu netselekt/pl/ macie na niego namiar. Czy Waszym zdaniem to będzie dobry punkt sprzedażowy na stałe?

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Wyposażenie sklepu

Post autor: Cripper » pn sie 29, 2022 12:39 pm

Klienci obecnie bardzo zwracają uwagę na wygląd sklepu, więc warto zainwestować w eleganckie i dopasowane wyposażenie. Projekty wnętrz sklepowych oraz wykonanie mebli oferują specjaliści z Ergostore ergostore/pl/oferta/produkcja-mebli/ . Na ich stronie możecie zobaczyć przykładowe realizacje.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Wyposażenie sklepu

Post autor: spoko » pn wrz 26, 2022 8:55 pm

Ciekawe, jakie opcje macie. Ja myślę o dekoracji ścian i na pewno moim zdaniem podpowiedzią będzie na przykład dla mnie galeria warszawa obrazy na ścianach chcę zawiesić. Wydaje mi się to logicznym, bo jak wiadomo, każdy ma swoje jakieś widzimisię, ale sklep powinien wyglądać porządnie. To moim zdaniem.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Wyposażenie sklepu

Post autor: selena89 » czw paź 27, 2022 11:18 am

Jest firma, która oferuje kompleksowe wyposażenie sklepów. Tutaj https://www.vonart.com.pl/oferta/wyposazenie-sklepow/ masz na nich namiar. Myślę, że znajdziesz tam wszystko co potrzebne. Oferują sprawdzone rozwiązania, a także zestawy projektowane na indywidualne zamówienie. Projektują i aranżują wnętrza komercyjne różnych branż.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wyposażenie sklepu

Post autor: lusiek » czw mar 16, 2023 7:17 pm

Jeśli jest to sklep online, to moim zdaniem, warto pomyśleć o systemach płatności. Szybkość, wygoda, intuicyjność, a także pełne bezpieczeństwo – obecnie oczekiwania klientów idą w tym kierunku. Wiele pomocnych artykułów można znaleźć online. Jeden z nich można znaleźć pod tym adresem https://gazetka-lewiatan.pl/czy-wiesz-c ... y-by-link/

Darka
Posty: 415
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Wyposażenie sklepu

Post autor: Darka » pn mar 18, 2024 10:19 pm

Moim zdaniem dobrze byłoby, gdyby wszystkie sklepy były wyposażone w kasy samoobsługowe. Moim zdaniem korzystanie z takiej kasy jest bardzo wygodne, a przy tym pozwala zaoszczędzić czas. A Wy co sądzicie o takich rozwiązaniach?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości