Inwestowanie nadwyżek finansowych

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: kasiunia » wt mar 29, 2022 6:14 pm

Obecnie jest kilka sposobów na pomnażanie gotówki. Jeśli macie zaoszczędzone trochę pieniędzy i chcielibyście zacząć zarabiać, to zastanówcie się o nad takim sposobem jak inwestycja w zakup tokenów tzw. sto .Jest to sprzedaż początkowa tokenów, które następnie mogą być odsprzedawane innym inwestorom na rynku wtórnym na zasadach identycznych, jak akcje czy obligacje. Nadzór nad obrotem tokenami sprawuje w Polsce Komisja Nadzoru Finansowego.

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: Mira » śr kwie 20, 2022 11:59 pm

Nie znam się na takiej formie inwestowania, wydaje mi się, że nie umiałabym zarządzać takimi inwestycjami. Poza tym na moją, raczej niedużą, ilością środków do zainwestowania wybrałam zakupy w sklepie lombard Warszawa Tam znalazłam ciekawe eksponaty, których wartość w czasie na pewno będzie rosła.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: daga » śr maja 04, 2022 3:19 pm

Można na przykład zainwestować w rozwój własnej firmy, albo w zewnętrzną placówkę. Wtedy też dobrym pomysłem będzie na przykład dowiedzieć się o tym, jak to robić logicznie i odpowiedzialnie. Na pewno fintech co to powinniście wiedzieć i jak z pomocą tego rozwijać własne zainteresowania, biznesy.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: Eryk996 » czw maja 19, 2022 3:05 pm

Skoro mowa o tokenach, warto śledzić rozwijający się w Polsce projekt Cannumi. To połączenie, którego jestem pewien jeszcze nie znaliście ;) Zachęcam zainteresowanych do sprawdzenia ich stronki bit.ly/projekt_cannumi

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: charlotte » wt cze 28, 2022 6:20 am

W tych czasach jakie nastało to wręcz trzeba w coś zainwestować nadwyżki, żeby inflacja do reszty nie zjadła oszczędności. My z męzem rozważamy zakup apartamentu na wynajem. Tutaj dreamestate/pl/inwestycje/apartamenty-kamienna znalazłam świetną ofertę. Dla mnie nieruchomości to najlepsza inwestycja.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: xena07 » pt lip 01, 2022 7:14 pm

Uważam, że najlepszym pomysłem będzie zakup apartamentów inwestycyjnych. W ten sposób można zarobić, a jeśli nie wiecie, jak to zrobić, to odezwijcie się do marshallre/pl/ . Oni kompleksowo pomogą wybrać apartament, zaprojektują go i zaaranżują i zajmą się obsługą najmu. Jeśli będzie taka potrzeb, to też pomogą uzyskać kredyt na inwestycję.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: spoko » wt lip 26, 2022 10:29 am

Myślę, że jeśli macie odpowiedni kapitał zapasowy na gorsze dni, to warto inwestować w rozwój swojej firmy. I na pewno nowoczesne narzędzia komunikacji wewnętrznej bardzo dobrze Wam się sprawdzi. Będziecie mieli nie tylko odpowiednie narzędzie pomocne w ograniczaniu kosztów, ale i pozwalające na efektywniejsze wykorzystanie czasu pracy.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: lusiek » czw wrz 15, 2022 4:03 pm

A jeśli tych nadwyżek nie ma, a chcemy inwestować? Są na to jakieś sposoby? Mnie wydaje się, że warto byłoby zainteresować się ofertą firmy monebay/pl/ . Tutaj można otrzymać pożyczkę różnego rodzaju i na różne cele, także myślę, że jak najbardziej każdy tutaj może coś dla siebie fajnego znaleźć.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: lusiek » wt sty 24, 2023 12:23 pm

super!

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Inwestowanie nadwyżek finansowych

Post autor: lusiek » wt sty 24, 2023 12:24 pm

Jak z korzystam z tego, co wspominałam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości