Studia podyplomowe

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Studia podyplomowe

Post autor: Axel44 » wt mar 22, 2022 9:04 pm

Przymierzam się powoli do pójścia na studia podyplomowe, jednak nie wiem jaka oferta będzie aktualnie najlepsza. Rozmawiałem na ten temat ze swoim bratem niedawno i ten polecił mi https://elpax.pl/studia-podyplomowe/ . Sam tam uczęszcza i jest mega zadowolony z tego wyboru. Faktycznie będzie to dobre rozwiązanie? Co o tym myślicie?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Darka » pn mar 28, 2022 7:40 pm

Ja ogólnie uważam, że same studia to jeszcze nie wszystko i warto na przykład dodatkowo zadbać o swoją znajomość języków obcych. Są szkoły językowe, które organizują kursy językowe on-line, więc nie kolidowałoby Wam to z zajęciami. Na przykład na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/hiszpanski/online możecie zapoznać się z taką ofertą kursu języka hiszpańskiego, który organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: lusiek » ndz maja 08, 2022 2:41 pm

Coraz częściej zastanawiam się nad tym, co wybierać, bo za rok matura i rozglądam się za nowoczesnymi zawodami i kierunkami, no i myślę, że oferta AEH w Warszawie, jak na razie najbardziej mnie do siebie przekonuje. Powinniście też sprawdzić sobie jakiś ciekawy kierunek dla siebie właśnie tam.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: olanos » czw lip 07, 2022 3:56 pm

A ja nie wiem sama, co myśleć o studiach. Po co był mi magister, skoro pokojówka w Danii zarabia miesięcznie więcej niż ja… Widziałam oofertę na stronie z ogłoszeniami o prace pracawue to mi ręce opadły. I to są realne stawki, bo tam każde ogłoszenie jest weryfikowane. I to bez języka duńskiego, wystarczy angielski :roll:

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Studia podyplomowe

Post autor: susska » śr lis 09, 2022 2:06 pm

a jest tu może jakiś absolwent fizjoterapii ? jeśli tak to warto rozważyć opcję pójścia na studia podyplomowe na osteopatię :) taki kierunek znajdziecie na pewno na warszawskiej Mazowieckiej Uczelni Medycznej https://mum.edu.pl/. Świetna organizacja zajęć, międzynarodowa kadra wykładowców a do tego niewygórowane czesne.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość