Kompleksowa obsługa prawna

Awatar użytkownika
renaDka
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:43 pm

Kompleksowa obsługa prawna

Post autor: renaDka » czw maja 28, 2020 5:35 pm

Czy znacie może jakąś kancelarię prawną, która świadczy usługi pomocy prawnej? Szukam kogoś naprawdę dobrego i sprawdzonego, więc jeśli korzystaliście już z takich kancelarii to chętnie zerknę na wasze propozycje. Mój znajomy polecił mi dzisiaj ten link kancelariafortis/pl/ . On sam korzystał z ich oferty i mówi, że naprawdę mu pomogli. Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Dajcie znać.
Ciasto to kawał(y)k mojego poranka..

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Kompleksowa obsługa prawna

Post autor: oczka » ndz kwie 25, 2021 7:54 pm

A tutaj kancelaria-gdynia.eu/rozliczanie-marynarzy.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na kancelarię, która między innymi zajmuje się rozliczaniem marynarzy. Uważam, że warto sobie zerknąć na ich stronę. Mają tam wszystko dokładnie wyjaśnione. Uważam, że warto stawiać na profesjonalistów.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Kompleksowa obsługa prawna

Post autor: Darka » sob mar 12, 2022 11:45 pm

A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to czy jest tutaj ktoś, kto studiuje właśnie prawo? Na którym jesteście roku? Jeśli na IV lub na V, to może powoli interesuje Was praca kancelaria katowice? Widziałam ostatnio na stronie internetowej ggk-kancelaria/pl/praca-kancelaria-katowice/, że są w tym mieście kancelarie, które przyjmują studentów na staże oraz praktyki :)

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Kompleksowa obsługa prawna

Post autor: magiczna » pn maja 23, 2022 4:52 pm

Nie wiem, kogo macie wynająć, bo nie mam znajomości waszego położenia lokalizacyjnego. Niemniej jednak warto wiedzieć, że ta pledziewicz/pl/ kancelaria bardzo dobrze sobie radzi z różnego rodzaju problemami stricte finansowymi i kredytowymi. Obsługę pod tym kątem na pewno Wam zapewnią.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Kompleksowa obsługa prawna

Post autor: lusiek » pn paź 09, 2023 5:16 pm

A czy wiecie jaką obsługę prawną w Niemczech wynająć? Bo widziałem tą https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-niemiec ofertę i chyba się do nich zgłoszę. O zwrot podatku muszę się starać a nie wiem jak mam sie za to zabrać, brak też czasu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości