Inwestycja w siebie

Awatar użytkownika
Axel44

Inwestycja w siebie

Post autor: Axel44 » pn maja 11, 2020 4:29 pm

Cześć! Ostatnio sporo zastanawiam się nad inwestycją w samego siebie. Mianowicie chodzi mi o pójście na kurs zawodowy. Korzystaliście już z takich szkoleń i możecie polecić coś sprawdzonego? Mój znajomy, który już ma to za sobą korzystał z tych usług https://www.kursy-wielun.pl/ . Co o nich myślicie? Z tego co widzę to mają oni dość wyszkoloną kadrę, która jest kompetentna do prowadzenia takich szkoleń.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Darka

Re: Inwestycja w siebie

Post autor: Darka » śr sie 26, 2020 11:24 am

Ja również uważam, że najlepszą inwestycją w siebie jest dbanie o własny rozwój. Jako, że w dzisiejszych czasach podstawą jest znajomość języków obcych, to na pewno warto sobie robić różnego rodzaju kursy językowe. Na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/francuski/online możecie się na przykład zapoznać z ofertą kursu języka francuskiego, organizowanego przez Szkołę ProfiLingua. Polecam ;)

Lenka

Post autor: Lenka » ndz paź 11, 2020 5:24 pm

Niedawno awansowałam na managera w firmie i chciałam podszlifować moje umiejętności mówcze. Z racji tego, że muszę przygotowywać wiele prezentacji a także je omawiać w szerszym gronie na spotkaniach postanowiłam nieco przyswoić wiedzy teoretycznej. W tym zakresie bardzo pomocne okazały się materiały, które znalazłam na taniomania/pl/t/mow-jak-mowca .

tadeuszhinc

Post autor: tadeuszhinc » pn lis 09, 2020 8:06 pm

myślę, że inwestowanie we własną osobę jest czymś bardzo ważnym i wartościowym. Jeśli lubicie sztukę, chcecie pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie rysunku czy malarstwa to polecam zajrzeć tu . Placówka zapewnia naukę na najwyższym poziomie, oferuje różne rozwiązania i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Warto inwestować w siebie, niezależnie od wieku.

gwiazdeczka

Post autor: gwiazdeczka » śr mar 10, 2021 12:24 am

Z całą pewnością warto inwestować w siebie, a w szczególności w swój rozwój edukację... Także warto postarać się o maturę, a potem wybrać dla siebie odpowiednie studia. Ja przykładowo postawiłam na finanse i rachunkowość kraków. Myślę, że będę z nich zadowolona.

lusiek

Post autor: lusiek » pn paź 04, 2021 10:16 pm

Tak bardzo niepokoi mnie moja przyszłość, że zaczynam zastanowić się co zrobić aby mieć większą emeryturę. W pierwszej kolejności muszę dowiedzieć się jak obliczyć emeryturę. Po poznaniu dokładnej kwoty zdecyduję co robić w tej sytuacji, aby móc godnie żyć na stare lata.

ODPOWIEDZ