Dobre gadżety reklamowe

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Dobre gadżety reklamowe

Post autor: stanil09 » wt lut 18, 2020 5:53 pm

Jak w temacie - polecacie jakieś dobre gadżety reklamowe? Tego typu ofert w Internecie jest cała masa i ciężko jest się zdecydować na coś dobrego. Co uważacie o takich gadżetach reklamowych https://regalo.pl/kategoria-produktu/to ... i/plecaki/ ?
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Dobre gadżety reklamowe

Post autor: Darka » pn lip 05, 2021 2:07 pm

A co sądzicie o tak zwanych flagach reklamowych? Czy takie flagi na masztach będą się Waszym zdaniem dobrze prezentowały przed budynkiem firmy? Ja czytałam na stronie internetowej maszty/com/pl/blog/maszt-flagowy-prawo-budowlane.html, czy jest potrzebne zezwolenie budowlane na postawienie takich flag. Polecam i Wam się z tym zapoznać, jeśli Was to interesuje ;)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Dobre gadżety reklamowe

Post autor: charlotte » śr wrz 01, 2021 2:18 pm

Mnie ostatnio zainteresował haft komputerowy Łódź i zastanawiam się nad zamówieniem stamtąd koszulek z naszym firmowym logo. Myślę, że nasi klienci będą zadowoleni z takich gadżetow. Może wprowadzimy też czapki.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Dobre gadżety reklamowe

Post autor: lusiek » sob lis 06, 2021 6:49 pm

Moim zdaniem fajnym gadżetem reklamowym jest odzież reklamowa. Na stronie: e-nor/pl/ jest oferta firmy, która zajmuje się nadrukiem na odzieży. Ich realizacje robią ogromne wrażenie, zamówienia są realizowane zawsze na czas, a klienci bardzo zadowoleni, więc można im zaufać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości