Zdjęcia biznesowe

Mira

Zdjęcia biznesowe

Post autor: Mira » śr mar 31, 2021 2:10 am

Czy zdecydowalibyście się na wykorzystanie zdjęć biznesowych w reklamowaniu swojej firmy?

Kuba

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: Kuba » śr mar 31, 2021 3:06 am

Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, choć słyszałam od znajomych, że to może być dość skuteczny sposób na budowanie wizerunku firmy. Zastanawiałam się jak powinny być wykonane takie zdjęcia biznesowe, żeby maiły rzeczywiście siłę budowania wartości firmy i przyciągania nowych klientów. Pewną odpowiedź znalazłam w artykule elubaczow/com/2021/01/25/sesja-biznesowa-przebieg-jak-sie-do-niej-przygotowac-jak-znalezc-profesjonalnego-fotografa/

Kuba

Re: Zdjęcia biznesowe

Post autor: Kuba » śr kwie 07, 2021 9:46 pm

Ja jeszcze nie podjęłam decyzji, choć słyszałam od znajomych, że to może być dość skuteczny sposób na budowanie wizerunku firmy. Zastanawiałam się jak powinny być wykonane takie zdjęcia biznesowe, żeby maiły rzeczywiście siłę budowania wartości firmy i przyciągania nowych klientów. Pewną odpowiedź znalazłam w artykule https://elubaczow.com/2021/01/25/sesja- ... fotografa/

ODPOWIEDZ