Skup aut

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Skup aut

Post autor: marcysiaz » czw lip 01, 2021 8:35 pm

Jeśli chcecie zezłomować swój pojazd to zdecydowanie polecam skorzystać z usług profesjonalnego skupu kupiewszystkieauta/pl/skup-aut-osobowych/, gdzie zajmują się złomowaniem uszkodzonego, zniszczonego czy powypadkowego pojazdu.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Skup aut

Post autor: lusiek » wt lis 30, 2021 11:00 am

A czy w skupie aut dostanę tanio auto używane? Bo szukam takiego, nie muszę mieć dobrej marki,. tylko żeby nie paliło wiele. Już znalazłem nawet dobrą ofertę na jego ubezpieczenie tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-oc/ na tej stronie. Zobacz jaką składkę ci tam zaoferuje.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Skup aut

Post autor: selena89 » wt gru 14, 2021 2:52 pm

W województwie kujawsko-pomorskim także jest skup, z usług którego warto skorzystać. Tutaj mamauto/pl/ możecie go znaleźć. Korzystałam z ich usług dwukrotnie - raz złomując auto i raz sprzedając im używane. Szybko i bez żadnych problemów. Jeśli chodzi o złomowanie to wystawiają wszystkie niezbędne do wyrejestrowania dokumenty, a to spore ułatwienie.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Skup aut

Post autor: soraja » pn lut 28, 2022 12:27 pm

Auto powypadkowe czy zwyczajnie stare czasem już do niczego się nie nadaje. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest Stacja demontażu pojazdu Złomujemy24h: zlomujemy24h/pl/ . Polecam się z nimi skontaktować.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Skup aut

Post autor: Cripper » ndz sie 28, 2022 8:33 pm

To prawda, że z biegiem lat auto może stać się niesprawne i jego naprawa jest nieopłacalna, lub ulegnie jakiemuś uszkodzeniu i też nie nadaje się do naprawy. W takim wypadku najlepsza jest sprzedaż auta na złom. Ja swoje oddałem do skupu aut wadowice autokasacja24/com/skup-samochodow-wadowice/ . Bez problemu załatwiłem wszystkie formalności, co więcej panowie z firmy przyjechali po samochód i nie musiałem się martwić podstawieniem auta do skupu.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Skup aut

Post autor: daga » śr sie 31, 2022 7:53 pm

W dużej mierze wydaje mi się, że nie ma to jak rozwiązania pod nasze wybory. I jakoś tak widzę, że skup aut leszno moto-home/pl/leszno/ może mi też fajne autko pokazać, czy sprzedać. Sama mocno się nad tym zastanawiam i jak na razie dla mnie nie ma jednego modelu, jaki mnie interesuje. No i pod tym względem liczę na coś, co mi wy pokażecie.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Skup aut

Post autor: lela1 » pt kwie 14, 2023 4:15 pm

Od siebie mogę też polecić taką opcję jak Stacja demontażu pojazdów: https://zlomujemy24h.pl/ . Zachęcam do kontaktu z tą firmą. Od nich uzyskacie więcej informacji o ich działalności.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości