reflektory w samochodzie

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

reflektory w samochodzie

Post autor: czaszka » wt maja 05, 2020 10:40 am

Hejka. Może i mój samochód do młodych nie należy ale do starych także nie. Podczas ostatniej kontroli zwrócono mi uwagę, że jakość świateł nie jest najlepsza a dopiero co wymieniałam żarówki z obu stron. Zastanawiam się co w takim przypadku mogę zrobić. Podpytałam się mechanika i on zasugerował mi regenerację reflektorów i nie tylko. Postanowiłam znaleźć dobrą firmę i znalazłam tę ofertę xenon24.eu/ No nic udam się tam i dowiem wszystkiego i wtedy podejmę decyzję

Tati17
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:46 pm

Re: reflektory w samochodzie

Post autor: Tati17 » pt maja 08, 2020 11:03 am

Skoro frapuje Ciebie ten fakt to obligatoryjnie zobacz ten tekst. Mam nadzieję, iż wyszukasz tu najpotrzebniejsze ciekawostki. Najmocniej polecam - poznan-auto-komis/pl .

Patka45
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:49 pm

Re: reflektory w samochodzie

Post autor: Patka45 » wt cze 02, 2020 3:46 pm

Wszelkiego rodzaju akcesoria do auta znajdziecie na darmowych portalach internetowych z ogłoszeniami. Można tam zarówno znaleźć to co Was interesuje, jak również wystawić na sprzedać własne przedmioty. Jest to bardzo wygodne i korzystne rozwiązanie, bo zarówno można pozbyć się starych rzeczy, jak również zakupić jakieś ciekawe przedmioty w bardzo korzystnych cenach.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: reflektory w samochodzie

Post autor: Cripper » sob lip 25, 2020 5:01 pm

hmm ale przeciez ogarnac reflektory samochodowe -mozna samodzielnie?? Po co za to placic?! Sa srodki do tego - zobaczcie sobie np tutaj: ondo.eu/ - to producent kilku marek kosmetykow samochodowych i na 100% ma w swojej ofercie takze srodki do czyszczenia reflektorow - wiem, bo sam z nich korzystalem :) Spoko sie to robi i sporo taniej, niz w przypadku zlecenia tego jakiejs firmie.

Patka45
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:49 pm

Re: reflektory w samochodzie

Post autor: Patka45 » pt sie 07, 2020 8:02 pm

Bardzo dobrej jakości i różnej wielkości żarówki do samochodu znajdziecie tutaj - hurtownia-swiatla/pl/zarowki-samochodowe Warto poczytać co nieco o poszczególnych rodzajach, jak również przemyśleć jaka moc żarówek jst potrzebna. My będziemy pewnie wymieniać nasze żarówki, ponieważ w nocy dają jednak stanowczo za mało światła na drodze.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: reflektory w samochodzie

Post autor: gwiazdeczka » śr wrz 02, 2020 11:48 pm

Hejka, a gdzie polecacie tak w ogóle rozglądnąć za samochodami? Znacie jakieś konkretne strony? Pytam, ponieważ interesuje mnie volkswagen sharan . Planuje sobie właśnie takie auto kupić. Czy warto i gdzie warto kupić?

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: reflektory w samochodzie

Post autor: olanos » pt sie 27, 2021 11:42 am

A czy posiadacie auto specjalne? Czy wiecie, w jakich sytuacjach można używać pomarańczowego koguta? Jeśli nie to zachęcam Was do zapoznania się z tym poradnikiem terenowiec/pl/pl/poradnik/post/kto-moze-uzywac-pomaranczowego-koguta ;)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: reflektory w samochodzie

Post autor: lusiek » pt wrz 23, 2022 5:33 pm

Też ostatnio miałam stłuczkę, ale na szczęście nie z mojej winy i wszystko pokryło OC. Bardzo się cieszę, że miałam wykupione. Dlatego wam też polecam wykupić zarówno OC, jak i AC. Można zrobić sobie porównanie różnych firm na tej stronie porowneo/pl/ . Uważam, że to super opcja, bo przecież nie można się na wszystkim znać.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: reflektory w samochodzie

Post autor: GrzegorzH5 » wt paź 18, 2022 9:50 am

A może regeneracja reflektorów? Ja robiłem w purebrothers/pl/ i przyznaję, że efekt wow :D Wyglądają jak nówki :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości