Opony letnie

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Opony letnie

Post autor: marcysiaz » pn cze 28, 2021 7:29 pm

Cześć. Szukacie może serwisu, który zajmuje się profesjonalną wymianą opon na letnie? Polecam omt-serwis/pl/usluga/opony-letnie-tarnow/ , gdzie niedawno skorzystałam z ich usług i bardzo sobie chwalę. Wszystko bardzo sprawnie i co najważniejsze w przyjemnej atmosferze.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Opony letnie

Post autor: xena07 » pn lut 21, 2022 7:14 pm

O tym serwisie nigdy nie słyszałam, ale ostatnio czytałam, że z opon letnich warto wybrać cooper discoverer stt pro. Można je kupić tutaj miwan/pl/opona/cooper_discoverer_stt_pro_por_25407.html . Dostawa jest darmowa, a opony mają 2-letnią gwarancję. Poza tym są odpowiednie do jeżdżenia na mokrej nawierzchni i informują o długości hamowania na asfalcie. Oczywiście opony są nowe i oryginalne.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Opony letnie

Post autor: lusiek » czw mar 24, 2022 1:51 pm

No ja jak jechałem wymienic opony na letnie to mnie złapał radar a jechałem trochę za szybko i mam teraz mandat do zapłaty. Ale tutaj beesafe/pl/porady/mandat-z-fotoradaru/ czytam że w pewnych przypadkach mogę go odmówić i tak też chyba zrobię.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Opony letnie

Post autor: gwiazdeczka » czw maja 26, 2022 1:55 pm

Ja tam za dużo nie zastanawiałabym się i postawiłabym na firmę alleopony24/pl/21-opony-ciezarowe . Oni już długi czas na rynku są i w razie czego to nawet wam doradzą jakie opony warto wybrać do swojego pojazdu. A druga strona to kwestia wysokiej jakości, która robi tutaj wrażenie...

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Opony letnie

Post autor: mopsik » czw mar 23, 2023 1:38 pm

No właśnie - a co z oponami? Warto znaleźć dobry serwis, który oferuje usługi związane z wulkanizacją. W moim przypadku jest to wulkanizacja Kraków Euro-Wulkan: https://euro-wulkan.pl/ . Polecam serdecznie usługi tej firmy.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Opony letnie

Post autor: Darka » czw gru 07, 2023 12:14 pm

A czy ktoś z Was korzystał może kiedyś z mobilnego serwisu opon? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę takiej firmy działającej w Białej Podlaskiej na stronie internetowej https://mobilna-wulkanizacja.pl/mobilna ... rwis-opon/. Wydaje mi się, że to bardzo wygodna opcja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości