Projektowanie budowlane

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Projektowanie budowlane

Post autor: Eryk996 » sob maja 29, 2021 9:40 am

Jeśli potrzebujecie skorzystać z usług firmy, która zajmuje się kompleksowo realizacjami budowlanymi to polecam building4you/pl/. Na ich stronie znajdziecie ofertę, która składa się z projektowania hal czy innych budynków, a także świadczą usługi związane z generalnym wykonawstwem różnego rodzaju budynków.

Darka
Posty: 415
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Projektowanie budowlane

Post autor: Darka » wt paź 26, 2021 12:02 pm

A czy warto Waszym zdaniem zdecydować się na zakup gotowego projektu domu? Ja ostatnio przeglądałam sobie takie projekty w ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt i wpadł mi w oko ten na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/dom-na-praktycznej. Nie jest ani za duży, ani za mały - taki w sam raz ;) Podoba mi się również jego estetyka. A co Wy o nim sądzicie?

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Projektowanie budowlane

Post autor: charlotte » ndz paź 31, 2021 9:16 pm

Ja ostatnio zaczęłam poszukiwania projektu domu i trafiłam na mgprojekt/com/pl/hiacynt-6 Bardzo mi się ten projekt spodobal i chyba z niego skorzystamy. Oferta MG Projekt jest naprawdę bardzo szeroka.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Projektowanie budowlane

Post autor: lusiek » czw lis 25, 2021 6:08 am

Wybór projektu jest bardzo ważnym zadaniem. Ja długo zastanawiałem się nad tym co wybrać i pomału dochodzę do wniosku, że gotowe projekty domów, są najlepszym rozwiązaniem. Można kupić je od ręki, więc zaoszczędzisz dzięki temu trochę czasu, bo na projekt indywidualny zawsze trzeba poczekać.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Projektowanie budowlane

Post autor: daga » czw lis 25, 2021 10:45 am

Projekt to jedno. Oczywiście, że on rozpoczyna budowę, ale wykonawców na pewno odpowiednich będziecie potrzebować. A skoro tak, to może zdecydujecie się na firmę Patyra patyra/pl/ ? Mają najlepsze usługi budowlane i wykończeniowe. Wiem to na pewno, że Wam się spiszą. Nie będziecie musieli szukać już wykonawcy, a też pewność, że dobrze robią, macie. Inni ich chwalą.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Projektowanie budowlane

Post autor: tadeuszhinc » ndz lis 28, 2021 12:49 pm

"Na pewno projektując garaż pamiętajcie, aby zainwestować w automatyzację waszych bram, gdyż to rozwiązanie wygodne, zwłaszcza podczas chłodnych dni. Na stronie ster-tronic/pl/ możecie poznać firmę posiadającą świetne rekomendację w tej branży i zapewni wam wysokiej jakości produkty w bardzo dobrych cenach. Oprócz tego znajdziecie piloty do bram zdalnego sterowania, fotokomórki,

odbiorniki radiowe, akcesoria do bram i wiele innych.
"

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Projektowanie budowlane

Post autor: gwiazdeczka » czw lut 22, 2024 3:50 pm

Na pewno warto też zastanowić się nad tym - gdzie i jakie kupić materiały budowlane oraz instalacyjne. Ja chodzi o opaski aba, obejmy, złączki, to przykładowo ostatnio słyszałam, że dobre ma firma Sodsys - także jakby co może do nich się zgłoście.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości