Wypożyczenie samochodu

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: xena07 » czw paź 29, 2020 7:06 pm

Ja często podróżuję po Polsce i praktycznie zawsze wypożyczam samochód, bo to super sprawa. Łatwiej się przemieszczać po mieście, którego nie znam. Ja korzystam z wypożyczalni beep.rent/rent-a-car/ . Oni mają flotę na zasadzie carsharingu, czyli wypożyczam pojazd od innego właściciela. Auta są dostępne w całej Polsce, ceny są niskie.

akacja56
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:07 pm

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: akacja56 » pt gru 18, 2020 10:54 pm

Miejsc związanych z wypożyczeniem aut jest wiele i warto szukać ciekawych i sprawdzonych miejsc. Ja ostatnio w Myślenicach widziałam fajne miejsce na bziuk/pl/wypozyczalnia-samochodow-myslenice . Mają tam sporo ciekawych propozycji w dobrej cenie, auta w dobrym stanie i do tego jakie tylko zechcesz.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: olanos » pn lut 08, 2021 7:16 am

Jeśli szukasz sportowego, miejskiego lub luksusowego samochodu na wynajem to polecam zapoznać się z flotą pojazdów i wypożyczalnią globalelitecar/pl/, gdzie mają samochody na każdą okazję zarówno na wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy :)

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: Axel44 » pt lut 12, 2021 2:27 pm

Jestem pewny, że tutaj https://www.readytodrive.pl znajdziecie idealne auto dla siebie na wynajem. Poza tym mają bardzo niskie ceny w porównaniu z konkurencją. Ja sam korzystam z ich usług kiedy tego potrzebuję i złego słowa powiedzieć na ich temat nie mogę. Na pewno jest to oferta warta uwagi.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: Eryk996 » pn mar 22, 2021 12:38 pm

Ja zdecydowanie polecam wypożyczalnię samochodów osobowych, ale również dostawczych omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/, gdzie możecie wynająć w pełni nowe pojazdy z pełnym ubezpieczeniem i bez limitów kilometrów :)

bognaa
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:54 pm

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: bognaa » ndz mar 28, 2021 1:41 am

Wyjazd do stolicy bez samochodu jest po prostu głupotą. Ja postanowiłam skorzystać z oferty i wpisałam w wyszukiwarkę: wypożyczalnia aut Warszawa. Szybko znalazłam Car 4 Vip. Było tam wszystko co chciałam- luksusowe auto, dostępne od zaraz, w przystępnej cenie. Kiedy przyjechałam wszystko już na mnie czekało.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: GrzegorzH5 » pt kwie 23, 2021 10:10 pm

A czy ktoś zna dobrą wypożyczalnię busów? Do tej pory znalazłem jarson-wynajem/pl/wynajem-busow-zgorzelec/ i chyba mają najlepszą ofertę i sporą flotę. Wypożyczają również samochody osoby, jeśli ktoś jest zainteresowany takim rozwiązaniem.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: tadeuszhinc » śr sty 19, 2022 10:56 pm

Myślę, że bardzo fajnym elementem wyposażenia samochodu będzie np. kamera samochodowa, która będzie monitorować sytuacje na drodze. Te i różne inne urządzenia i akcesoria do auta możecie znaleźć na sklep-iskierka/pl/do-samochodu. Wybór jest spory, a w razie wątpliwości możecie skontaktować się z pracownikami, którzy wam doradzą. Będziecie zadowoleni z jakości.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Wypożyczenie samochodu

Post autor: selena89 » sob lis 11, 2023 4:27 pm

Teraz bez problemu można znaleźć ciekawe oferty wypożyczalni. Mi spodobała się ta https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia- ... w-wroclaw/ . Zasady są jasne i klarowne. Wystarczy internetowo wypełnić formalności i cieszyć się autem tak długo, jak chcecie. Plusem jest niska cena za dobę. Później samochód można oddać do ich dowolnego punktu, bo mają je w całym kraju.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości