jaką markę samochodu polecacie?

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: czaszka » śr mar 04, 2020 1:11 pm

Hejka. Po kilku nastu latach mój stary samochód odmówił posłuszeństwa i będę musiała kupić nowy. Zastanawiam się jaki model samochodu powinnam wybrać, gdyż zależy mi na takim komfortowym no i ekonomicznym samochodzie. Koledzy z pracy polecali mi BMW ale jakoś nie mam do tej marki przekonania. Mimo to z ciekawości zajrzałam do salonu BMW Bawaria Katowice i postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej marki. W sumie to te samochody są bardzo bezpieczne i komfortowe w jeździe no i są dostępne w dobrej cenie. Jak myślicie?

Tati17
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:46 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Tati17 » czw kwie 23, 2020 8:09 pm

Jak chciałbyś się douczyć na niniejszy temat więcej to polecam zajrzeć sobie na blog - kultowyseat/pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu znajdziesz najpotrzebniejsze info odnośnie tego wątku. Według mnie centrum porządnej wiedzy.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: mopsik » czw paź 01, 2020 1:42 pm

Ciężko powiedzieć jednoznacznie. Ja zdecydowałam się na Volkswagena i niby nieawaryjny, a ostatnio mi się zepsuł. Dobrze, że pomogła mi pomoc drogowa Katowice Piotr Autohol: pomoc-drogowa-katowice/pl/ . Polecam usługi.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Domis3223 » pt paź 23, 2020 8:19 pm

Ja do jazdy po mieście wybieram nieduże autka, którymi łatwo się poruszać. Jedna z moich ulubionych marek jest seat. W salonie samochodowym alpor Toruń samochody uzywane jak i nowe czekają na to, aż sobie cos fajnego wybierzecie. Bo jest tam dużo fajniutkich, ja miałam trudność, na co się zdecydować. Co jeden to ładniejszy, a każdy uśmiecha się do mnie.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: daga » śr paź 28, 2020 9:47 am

A co powiecie na to, żeby na przykład kupić sobie Skodę? Tutaj skodapolczynska.autoplac/pl/ są naprawdę ciekawe propozycje i myślę, że powinniście o nich pomyśleć. Ja to w sumie nie myślę o niczym innym, a liczę, że takie autko będzie ze mną jeździło latami. Mam nawet na oku coś specjalnego, ale zobaczymy, co i jak. Może jeszcze zmienię zdanie...

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Darka » czw paź 29, 2020 9:20 am

Moim zdaniem zanim zdecydujecie się na zakup jakiegoś samochodu, warto sobie wypożyczyć takie auto na kilka dni z jakieś wypożyczalni, aby przekonać się, czy na pewno będzie Wam odpowiadało? Jeśli jesteście z Tarnowa lub okolic, to polecam skorzystać z usług wypożyczalni aut omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/, gdzie jak widać wynajem takiego samochodu wcale nie jest drogi :)

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Axel44 » wt lis 24, 2020 12:11 pm

Według mnie Suzuki jest naprawdę dobrą koncepcją :) Polecam zerknąć sobie np. na te oferty https://pokato.pl/motoryzacja/samochody ... and-vitara Mają naprawdę sporo do wybrania :)
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Patka45
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:49 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Patka45 » wt lis 24, 2020 2:07 pm

Ze swojej strony polecam rozważyć samochód elektryczny. Są one przyszłościowym rozwiązaniem z uwagi na pozytywny wpływ na środowisko oraz niskie koszty eksploatacji. Nie ma też problemu z podładowaniem auta w podróży, bo w wielu miejscach publicznych już stoją tego typu stacje ładowania - wallbox/pl/wolnostojaca-dc/terra-54 My też jak będziemy zmieniać samochód to właśnie pomyślimy o takim na prąd.

Awatar użytkownika
Chelasea
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:58 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Chelasea » czw lis 26, 2020 2:46 am

Osobiście nie mam samochodu. Nie pomogę Ci.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: pyszka » pt lis 27, 2020 6:17 pm

Wyposażenie warsztatu to dosyć poważna sprawa. Wiem,że trzeba dobrze przemyśleć co dokładnie się kupi. Mozesz jednak zerknać tutaj autona/pl/pl/new , bo jak dla mnie mają całkiem konkretny sprzęt jeżlei chodzi o wyposażenie warsztatu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości