jaką markę samochodu polecacie?

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Domis3223 » pn maja 10, 2021 12:35 pm

Ja jaka markę bym nie wybrała, to z samochodami mam zawsze ten sam problem, nagminnie niszczę pióra wycieraczek samochodowych, i co roku po zimie muszę je zmieniać, dlatego już nie kupuje oryginalnych tylko w sklepie internetowym erli/pl/kategoria/piora-wycieraczek-pojedyncze/7283 i to zawsze po dwa zestawy, żeby mieć jeden w zapasie w domu.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: lusiek » śr maja 19, 2021 5:16 pm

Niezależnie jakie auto kupicie to warto do niego używać wysokiej jakości części zamiennych i akcesoriów. W tym aparts/pl/uniwersalne/plyny-chemia/chlodniczy sklepie możecie takie zamówić i to po okazyjnych cenach, zobaczcie sami, jest w czym wybierać.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: charlotte » czw lip 22, 2021 8:36 pm

Ja trafiłam dzisiaj na maty wyciszające do renault i zastanawiam się nad zamontowaniem takich mat w naszym samochodzie. Co sądzicie o tym rozwiązaniu? Ktoś z was się zdecydował?

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: olanos » pt sie 27, 2021 11:39 am

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem odpowiednich części do terenówki lub samochodu specjalnego to na terenowiec/pl/pl/ możecie znaleźć różnego rodzaju akcesoria i sprzęty potrzebne do samochodu terenowego.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: pyszka » pt paź 01, 2021 3:56 pm

Jak już pozyskasz ten swój ulubiony samochód to warto było by o niego zadbać. Nie zawsze jest to łatwe bo nie każdy się na tym zna. Ja jak zobaczyłam efekty detalingu od deepdetail/pl/ to zrozumiałam, że raz na jakiś czas warto zainwestować w takie czyszczenie i dopieszczenie. Samochód od razu wygląda dużo lepiej,

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: pyszka » śr paź 27, 2021 5:17 pm

Przede wszystkim trzeba zaglądnąć pod maskę czy nic tam nie wycieka i na zawieszenie czy nic nie stuka, nie puka. Do tego sprawdzić hamulce, skrzynię biegów, kierownicę-jak puszczasz czy sama nie skręca, czy samochód jedzie prosto? Sporo fajnych samochodów używanych znajdziesz w toyota.zabrze/pl/ , autka są zadbane i w arazie czego obsługa ci doradzi

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: soraja » pn gru 20, 2021 3:32 pm

Na jaki samochód najlepiej się zdecydować? Właśnie się nad tym zastanawiam. Land Rover ma w swojej ofercie oryginalne modele samochodów: nordauto.landrover/pl/approved . Podjęcie decyzji o wyborze auta nigdy nie jest łatwym zadaniem niestety.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: marcysiaz » wt gru 21, 2021 1:15 pm

A czy ktoś z Was ma samochód terenowy? Jeśli tak to zachęcam, aby zajrzeć do sklepu Terenowiec, gdzie na terenowiec/pl/pl/120-liny-do-wyciagarek znajdziecie, chociażby liny do wyciągarek czy inne niezbędne elementy do swojego pojazdu.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: mopsik » śr gru 29, 2021 2:09 pm

Rzuć okiem na modele takie jak Kia sportage lublin: technotop/pl/kia/samochody-nowe/ . Znajdziesz tam bardzo duży wybór samochodów marki KIA. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: lela1 » śr sty 05, 2022 2:41 pm

Ostatnio padło mi auto i wzywałam pomoc drogową. Była to pomoc drogowa i holowanie 24h Słupsk i okolice: pomocdrogowa.slupsk/pl/ . Polecam Wam usługi tej firmy, ja byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim bardzo szybko przyjechali na miejsce zdarzenia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości