jaką markę samochodu polecacie?

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Benita » sob gru 19, 2020 5:27 pm

Ja dopiero kupię Hondę, którą z reszta polecił mi mój brat. To bardzo dobre auta. A jeśli byście byli zainteresowani pewnymi elementami do samochodów to zajrzyjcie na stronę Unital/com/pl . Firma oferuje dobrej jakości ramki do tablic rejestracyjnych, produkty 3D doming, tablice rejestracyjne i informacyjne oraz różne niezbędne do auta uszczelki.

akacja56
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:07 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: akacja56 » wt gru 22, 2020 6:10 pm

Każda marka auta jest dobra, jeżeli będziemy szukać dobrych cen za części jak się zepsuje. Ja ostatnio wiele ciekawych propozycji widziałam na aparts/pl/czesci/vw,1-00121.aspx . Taki sklep zawsze oferuje wymianę w razie nie prawidłowości i szereg gwarancji, które czasem są przydatne, bo różnie bywa.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Zeta » sob lut 06, 2021 11:19 am

Jeśli chodzi o markę samochodu to wszystko zależy od tego jaka nam się bardziej podoba i na jaką nas stać. Ale niezależnie od marki samochodu należy pamiętać o wymianie opon. Bo to jednak bardzo istotne zadanie jest. Więc od razu zaczęłam szukać dobrych opon w internecie i tak też między innymi tutaj ceneolokalnie/pl/torun/opony-caloroczne znalazłam bardzo ciekawy wybór w oponach i to w całkiem rozsądnych cenach.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: lela1 » czw lut 25, 2021 1:20 pm

A co sądzicie o autach marki Kia? Przyznam, że właśnie zakup takiego samochodu biorę najbardziej pod uwagę. Widziałam, że świetną ofertę także na auta używane ma salon kia lublin: technotop/pl/kia/ .

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: susska » pt lut 26, 2021 11:32 am

Bez względu na to jaką markę auta wybierzecie trzeba opamiętać o to by odpowiednio o niego dbać i to nie tylko pod katem serwisowania i napraw mechanicznych. Ja często wymieniam elementy wyposażenia w środku jak pokrowce czy dywaniki samochodowe gumowe. Można je kupić w dobrych cenach w sklepie Specjal Auto specjal.auto/pl/kategoria-produktu/dywaniki-samochodowe/. Warto skorzystać bo bardzo szybko realizują zamówienia, istnieje nawet możliwość uszycia pokrowców na zamówienie i pod wymiar.

teofilia
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:59 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: teofilia » pn mar 01, 2021 8:16 pm

Kupno auta używanego zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Chociaz w większości samochody osobowe używane sa w bardzo dobrym stanie. Obecnie łatwo wyszukać i kupić wymarzone auto w internecie, gdzie możemy znaleźć dużo ofert sprzedaży od osób prywatnych. Przeglądając portale z ogłoszeniami, mamy możliwość obejrzenia zdjęć samochodu oraz przeczytania o jego specyfikacjach. Ale naważniejsze to obejrzenie auta na miejscu. Możemy dowiedzieć się, jak samochód był eksploatowany, zapytać, dlaczego jest sprzedawany.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: mopsik » wt mar 02, 2021 11:01 am

Ciężko jednoznacznie określić, jaka marka samochodu będzie najlepsza. Wybór takiego auta jest kwestią indywidualną. Mi na przykład podobają się auta marki Land Rover: nordauto.landrover/pl/range-rover-velar . Nie oznacza to jednak, że muszą one podobać się każdemu :)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: lusiek » śr mar 10, 2021 1:40 pm

Co do marki auta to ja z volvo jestem zadowolony muszę ci powiedzieć więc polecam ci ich. No a tutaj beesafe/pl/najtansze-oc/ wykup sobie ubezpieczenie oc, mają fajne warunki i składka nie jest wysoka. Ja od dawna się tam ubezpieczam.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: Eryk996 » pt kwie 23, 2021 10:08 pm

U mnie marka w sumie nie gra dużej roli, ale często wypożyczam samochody. Korzystacie z takiego rozwiązania? Zazwyczaj wypożyczam samochody w firmie jarson-wynajem/pl/wynajem-aut-zgorzelec/, gdzie mają flotę wysokiej jakości samochodów osobowych i busów.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: jaką markę samochodu polecacie?

Post autor: charlotte » ndz maja 09, 2021 6:52 pm

Moim zdaniem sprawdzanie auta przed zakupem Wrocław to podstawa. Nie wyobrażam sobie kupic przyslowiowego kota w worku. Musisz wiedzieć, że nie każdy jest uczciwy i niestety często można trafić na samochód, który niby ladnie, pięknie wygląda a jest złomem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości