Łazienka

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Łazienka

Post autor: lusiek » wt lis 16, 2021 2:35 pm

W łazience wielu z nas ma kabiny prysznicowe, jest to praktyczniejsze niż wanna i oszczędza dodatkowo wodę. No ale kabiny te często mają nalot z kamienia, aby się go pozbyć tutaj san-pas/pl/jak-czyscic-kabine-prysznicowa/ macie ciekawe wskazówki jak można to zrobić. U mnie sprawdzaj a się one w sam raz.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Łazienka

Post autor: soraja » śr gru 08, 2021 3:12 pm

A czy znaleźliście już fachowca, który podejmie się remontu i wykończenia Waszej łazienki? Jeśli nie to z pewnością pomoże Wam hydraulik Robert - usługi hydrauliczne we Wrocławiu: rost.wroclaw/pl/ . Serdecznie polecam usługi tego fachowca z własnego doświadczenia.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Łazienka

Post autor: mopsik » śr gru 15, 2021 10:05 am

Umywalka w łazience musi się znaleźć. Moim zdaniem to po prostu must have. Dlatego polecam zajrzeć do tego sklepu online: lazienka-rea/com/pl/zlewy-umywalki-lazienkowe/korki-syfony-do-umywalki.html . Wybór umywalek i akcesoriów do nich jest tam całkiem duży.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Łazienka

Post autor: lela1 » śr sty 12, 2022 1:03 pm

Polecam też do łazienki pralkę Electrolux Perfect Care. Sama taką mam i jestem zadowolona. Posiada wiele przydatnych funkcji jak chociażby dodatkowe podmuchy pary, dzięki czemu pranie wyjmujemy z pralki bez zagnieceń. Możecie też dokupić sobie suszarkę z tej serii jeśli macie miejsce w łazience :)

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Łazienka

Post autor: olanos » pt lut 18, 2022 2:21 pm

Jeśli potrzebowalibyście skorzystać z usług hydraulika to mogę polecić jotka-hydraulik/pl/pogotowie-kanalizacyjne/, gdzie bez problemu zajmą się każdą usterką na terenie Wrocławia i okolic.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Łazienka

Post autor: kasiunia » pn mar 28, 2022 7:13 pm

Jak powinna wyglądać łazienka? Myślę ,że to jest sprawa indywidualna. Każdy z nas ma inne gusta inne upodobani więc i łazienki różnie wyglądają. W każdej jednak łazience znajdować się powinno lustro. Czasami potrzebujemy nietypowe lustro i to z różnych powodów - a to styl łazienki , albo nasze upodobania, kolorystyka itp.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Łazienka

Post autor: soraja » pt lip 22, 2022 3:51 pm

A czy przy projektowaniu wnętrz korzystacie z porad dostępnych w internecie? Moim zdaniem warto to robić. Blogi są pełne ciekawostek - na przykład ten blog: wnetrzena5/pl . Myślę, że to dobry wybór.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Łazienka

Post autor: kasiunia » sob paź 15, 2022 8:11 am

Wspominałam już kiedyś ,że wyposażeniem łazienki decydują takie kwestie jak potrzeby, upodobania czy także zasobność portfela. W każdej jednak łazience musi znaleźć się wanna bądź prysznic. Ostatnio dość powszechnie montuje się w łazienkach bidety - to bardzo dobry trend, bo ułatwia zachować higienę osobistą na wysokim poziomie. Potrzebować wtedy będziemy baterie bidetowe - porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Bidetowe-170.html , bo to one decydują o komforcie użytkowania bidetu.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Łazienka

Post autor: soraja » pt paź 28, 2022 4:21 pm

Polecam też blogi wnętrzarskie, na których można znaleźć wiele praktycznych informacji o wystrojach wnętrz. Na przykład tu poczytacie sobie więcej o bateriach łazienkowych: https://bluearts.eu/jak-dziala-syfon-do-umywalki/ . Zachęcam do lektury.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Łazienka

Post autor: lusiek » czw sty 19, 2023 1:29 am

A co sądzicie o takiej suszarce na wannę? Tutaj http://www.u21.pl/suszarka-na-wanne-czy ... zwiazanie/ czytam o takich. Ktoś z Was ma taką suszarkę - jak się sprawdza? W przypadku małej łazienki znacie jeszcze jakieś inne alternatywy? Jak Wy radzicie sobie z suszeniem prania w domu?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości