Łazienka

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Łazienka

Post autor: Marzena21 » pt lis 20, 2020 8:24 pm

Gdy dotyczy Cię właśnie ten problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - superbateria/pl/pl/c/Wanny/117 .

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Łazienka

Post autor: oczka » czw gru 17, 2020 1:48 pm

Ciekawe akcesoria łazienkowe na pewno znajdziecie w tym sklepie e-sas/pl/domdekor/lazienka/akcesoria-lazienkowe . Można tam z powodzeniem zrobić zakupy online. Są one bezpieczne i praktyczne. Wszystko bowiem zostanie dostarczone do naszego domu. Myślę, że warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i kupować produkty, które faktycznie się przydadzą.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Łazienka

Post autor: Darka » sob gru 26, 2020 2:40 pm

A w jakiej firmie zamawialiście meble do Waszych łazienek? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej smolis-meble/pl/meble-lazienkowe-olesnica/, że firma SMOLIS oferuje takie meble nawet na wymiar. Co o tym sądzicie? Warto Waszym zdaniem się na takie właśnie meble zdecydować?

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Łazienka

Post autor: selena89 » pn sty 25, 2021 3:55 pm

Meble do łazienki możesz bez problemu zamówić w sklepach meblowych online. Od siebie mogę Ci zostawić namiary na sklep Edinos. Tu edinos/pl/meble-do-lazienki konkretnie na meble łazienkowe. Spory wybór jest i konkurencyjne moim zdaniem ceny. Ciekawą opcją są zestawy łazienkowe. Jeśli nie masz pomysłu na aranżację łazienki to taki zestaw zrobi robotę :)

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Łazienka

Post autor: mopsik » śr lut 03, 2021 1:11 pm

A gdyby coś się zepsuło w łazience i trzeba by było wzywać fachowca to serdecznie polecam Wam całodobowe usługi hydrauliczne Hydraulik Leszek Kamiński: hydraulik.gdansk/pl/ . Dzięki niemu mogę spać spokojnie i wiem, że nie zaleję sąsiadów :)

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Łazienka

Post autor: marcysiaz » pn lut 08, 2021 8:09 am

Jak wiemy podczas remontu łazienki mogą się przydarzyć różne rzeczy..warto jednak przed rozpoczęciem remontu zastanowić się nad skorzystaniem z usług profesjonalnego hydraulika. Jeśli szukacie kogoś na terenie Wrocławia to polecam jotka-hydraulik/pl/hydraulik-wroclaw-lesnica, gdzie kompleksowo zajmuje się wszelkimi usługami hydraulicznymi! :)

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Łazienka

Post autor: Zeta » ndz lut 21, 2021 9:33 am

Łazienka to moja zmora. Bo nie dość, że do dużych nie należy to od lat nie było w niej kompletnie nic robione. Dlatego też zastanawiam się w jaki sposób przekonać męża do jej remontu. Ale zanim zacznę go przekonywać wolę poznać jakieś pomysły na jej aranżację. I tak też między innymi tutaj sklepmo/pl/Jakie-plytki-w-malej-lazience-blog-pol-1610134888.html znalazłam świetnego bloga. Teraz już mniej więcej wiem, jak można by urządzić nowocześnie naszą łazienkę.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Łazienka

Post autor: fuyu » czw mar 11, 2021 12:06 pm

Czasem wystarczą niewielkie zmiany by łazienka zyskała zupełnie nowy wygląd. I wcale nie musi się to wiązać z dużymi wydatkami. Można kupić nowe wyposażenie jak na przykład dywaniki łazienkowe. Ja kupuję je najczęściej w sklepie VegeHome vegehome/pl/94-dywaniki-lazienkowe. Bardzo duży wybór, rozsądne ceny, szybka realizacja zamówień.

elza
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:18 pm

Re: Łazienka

Post autor: elza » pn mar 15, 2021 9:00 pm

Warto pomyśleć nad ładną i funkcjonalną umywalką. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-wendy.html . Macie tam bowiem namiar na wersję nablatową. Przyznam, że naprawdę świetnie się prezentuje i jest praktyczna. Trzeba zawsze stawiać na jakość, aby przetrwała lata i pasowała do różnych aranżacji.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Łazienka

Post autor: mopsik » śr paź 27, 2021 3:31 pm

A co z pralką? Ja mam Electroluxa Perfect Care i jestem bardzo zadowolona. Posiada funkcję dostosowania czasu prania do wielkości ładunku. Oprócz tego fajnie cicho chodzi więc jest wszystko ok. Polecam także do Twojej łazienki. Electrolux ogólnie ma świetne sprzęty, także suszarki do ubrań.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości