Motocykle enduro

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Motocykle enduro

Post autor: GrzegorzH5 » pt lis 13, 2020 6:17 pm

Lepiej kupić enduro 2t czy 4t? Co myślicie? 2t ma więcej mocy, ale też większe spalanie niż 4t.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Motocykle enduro

Post autor: daga » sob kwie 02, 2022 3:25 pm

Coś mi ta firma mówi, ale prawdę mówiąc, sama nie wiem, czy znam kogoś, kto z tym jeździ. Dodatkowo podpowiem, że ogólnie świat nie jest taki prosty i nawet jeśli mamy jeden motocykl, to części do niego mogą być różne. Stąd motocyklowa nawigacja gps nie wychodzi również tylko z jednym producentem, a z kilkoma.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Motocykle enduro

Post autor: daga » śr maja 04, 2022 4:07 pm

Jasne, że możecie wybierać takie elementy, chociaż ja wolę na przykład taki akcesoriamotocyklowe/pl/pol_m_Pojazdy_Skutery_50-cm3-37550.html kymco skuter 50. Jakoś to do mnie tak przemawia i nie chcę ogólnie wybierać opcji, jakie są mniej skuteczne. A taki skuterek spokojnie raz na jakiś czas mi wystarczy.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Motocykle enduro

Post autor: lusiek » czw maja 19, 2022 11:09 pm

No bardzo dużo osób korzysta z motocykli, ale nie można zapomnieć, że na początek oczywiście najważniejsza jest kwestia nauki jazdy na motorze. Gdybyście byli zainteresowani, to odsyłam na stronę advacademy/pl/ . Tutaj znajdziecie rewelacyjną szkołę, która przeprowadzi odpowiedni kurs. Skorzystajcie sobie i zadbajcie o swoje umiejętności. Polecam

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Motocykle enduro

Post autor: gwiazdeczka » wt lip 05, 2022 8:11 am

Jako osoba średnio zorientowana, mam naprawdę jako takie nikłe pojęcie, o tym, jak ma to wyglądać, dlatego powiedzcie, czy świecie zapłonowe ktm 500 2t to coś, co naprawdę jest sensowne? Mam na myśli, to że każdy ma jakąś wiedzę, a ja nijaką, dlatego kwestia tego wszystkiego, co mam kupić, mnie przerasta. Proszę w takim razie o pomoc.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Motocykle enduro

Post autor: selena89 » wt wrz 06, 2022 3:33 pm

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Sama nie przepadam za taką stylistyką. Wolę cięższe maszyny i mam Yamahę Virago. Ale niezależnie od tego na jaki motocykl się zdecydujesz pamiętaj by zadbać o bezpieczeństwo jazdy. Tutaj moto-tour/com/pl/pl/menu/kurtki-motocyklowe-12504.html masz namiar na kurtki motocyklowe - w różnym stylu. Wybierz coś co będzie pasowało do motocykla i twoich potrzeb.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Motocykle enduro

Post autor: oczka » pt lis 11, 2022 8:12 pm

Posiadając motocykl warto również postawić na profesjonalną wiedzę, która pozwoli uniknąć niepotrzebnych przykrych niespodzianek. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie na ten kanał https://www.youtube.com/watch?v=BER9J1fUuso . Jest to ciekawe miejsce dla profesjonalistów i amatorów. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć i tę wiedzę wykorzystać.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Motocykle enduro

Post autor: charlotte » ndz sty 08, 2023 9:50 pm

Jeśli chcesz zabezpieczyć silnik swojego pojazdu to na pewno sprawdzi się preparat do regeneracji silnika. Regeneruje i zabezpiecza silnik przed zużyciem. Nie jest to drogi preparat i myślę, że warto go mieć.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Motocykle enduro

Post autor: lusiek » śr mar 22, 2023 2:39 pm

Ja w temacie motocykli się trochę znam przyznam, i powiem wam że tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ znalazłem fajną ofertę na ubezpieczenie dla nich. Zobaczcie jakie niskie składki oferują, warunki dobre, jestem pod wrażeniem wam powiem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości