akumulatory

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

akumulatory

Post autor: czaszka » śr paź 14, 2020 9:39 am

Witajcie. Zastanawiam się gdzie kupujecie akumulatory do Waszych samochodów? Bo mój mechanik właśnie powiedział mi, że powinnam pomyśleć o zakupie nowego akumulatora. Więc nie ma się nad czym zastanawiać tylko wziąć i zakupić. A że mechanik podesłał ten link ceneolokalnie/pl/opole/akumulatory to przynajmniej wiem, że wybiorę bardzo dobry akumulator

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: akumulatory

Post autor: lela1 » śr lut 03, 2021 12:59 pm

Myślę, że lepiej na ten temat porozmawiać właśnie z mechanikiem. On Ci z pewnością takie kwestie doradzi. Mogę polecić Ci Auto Serwis Premium Kowale Gdańsk: autoserwispremium/pl/ . Sądzę, że będziesz z nich zadowolony.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: akumulatory

Post autor: Darka » pn maja 03, 2021 2:28 pm

A czy wiecie, jak powinno się dbać o akumulator w samochodzie? Ja ostatnio natknęłam się na całkiem ciekawy artykuł właśnie na ten temat na stronie internetowej ekojazda/com/pl, więc w razie czego polecam tam zajrzeć ;) Ogólnie znajdziecie tam również wiele innych wątków związanych właśnie z samochodami i ogólnie motoryzacją ;) Jestem przekonana, że Was to zaciekawi ;)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: akumulatory

Post autor: charlotte » pn lis 01, 2021 12:22 pm

Jeśli chodzi o akumulator samochodowy to warto zgłosić się do tej firmy mobilny-akumulator/pl/ Maja ogromny wybór akumulatorów do róznych modeli samochodów. Z tego co widziałam ceny są bardzo przystępne. Sama będę musiała niedługo myśleć o wymianie akumulatora w swoim aucie.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: akumulatory

Post autor: magiczna » wt lis 09, 2021 3:15 pm

Faktem jest, że akumulatory zimą dostają po łączach, dlatego wiele osób musi kupować nowe. No i to jest problem, bo potem nie wiemy, co warto kupić, a czego nie, prawda? Stąd wydaje mi się, że takie forum-mechaniczne/pl/portal/ forum samochodowe może Wam pomóc. Dowiecie się z niego naprawdę wiele ciekawych rzeczy.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: akumulatory

Post autor: lusiek » pt lis 26, 2021 2:22 am

Gdyby Wam potrzebna była naprawa turbosprężarki, to fachowo to zrobią w firmie totalturbo/pl/ . Oddałem im swój sprzęt do regeneracji i usługa została wykonana jak trzeba. Gwarantują profesjonalizm, krótkie terminy realizacji i przystępne ceny. Z takich firm warto korzystać!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości