Pomoc Drogowa Szczecin

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Pomoc Drogowa Szczecin

Post autor: Darka » pn wrz 28, 2020 9:17 am

Witajcie,
czy kiedykolwiek szukaliście pomocy drogowej w Szczecinie? Jeśli często poruszcie się autem po tych okolicach, to polecam artykuł na stronie internetowej autoelegance/pl/w-jaki-sposob-znalezc-sprawdzona-pomoc-drogowa-w-szczecinie-sprawdz/. Dowiecie się z niego, jak w razie czego szukać firmy oferującej takie usługi na tym terenie :)

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Pomoc Drogowa Szczecin

Post autor: Zeta » ndz paź 18, 2020 6:53 pm

Hejka. Ja mam to już ostatnio takiego pecha, że non stop muszę korzystać z pomocy drogowej. W końcu jak trafiłam na dobrego mechanika to dowiedziałam się, że jak wymienię akumulator to skończą się moje problemy. Więc postanowiłam to zrobić i zamówiłam stąd nowy akumulator ceneolokalnie/pl/rybnik/akumulatory Mam tylko nadzieję, że faktycznie moje problemy z samochodem skończą się

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Pomoc Drogowa Szczecin

Post autor: lela1 » śr lut 03, 2021 1:02 pm

Ze Szczecinem niestety nie pomogę ale kawałek dalej ostatnio padło mi auto i też wzywałam pomoc drogową. Była to pomoc drogowa i holowanie 24h Słupsk i okolice: pomocdrogowa.slupsk/pl/ . Polecam Wam usługi tej firmy.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Pomoc Drogowa Szczecin

Post autor: GrzegorzH5 » pn lut 08, 2021 8:49 am

A jeśli szukacie dobrej i profesjonalnej pomocy drogowej w Tarnowie to polecam omt-pomocdrogowa/pl/. Niedawno skorzystałem z ich usług i świetnie to wspominam, w pełni profesjonalnie i do tego kompleksowe usługi. Mój zepsuty samochód został bezpiecznie przetransportowany do warsztatu samochodowego.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Pomoc Drogowa Szczecin

Post autor: gwiazdeczka » pn cze 21, 2021 11:55 pm

oook

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Pomoc Drogowa Szczecin

Post autor: soraja » wt lis 09, 2021 2:50 pm

Jak samochód lubi się psuć to trzeba zawsze mieć pod ręką namiary na pomoc drogową. Przyznam, że sama mam taki problem i uważam, że to duży problem. Zazwyczaj w takiej sytuacji pomaga mi pomoc drogowa i holowanie na lawecie Warszawa Zakrzewski: zakrzewski-holowanie/pl/ .

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Pomoc Drogowa Szczecin

Post autor: lusiek » czw gru 23, 2021 5:20 pm

A może macie problem z turbosprężarką, to firma totalturbo/pl/ posiada kompleksową wiedzą na temat tego jak wygląda praca i budowa silników spalinowych. To jeden z powodów, dla którego ta firma jest najlepszym specjalistą naprawiającym turbosprężarki. Warto sobie skorzystać!

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Pomoc Drogowa Szczecin

Post autor: GrzegorzH5 » pn gru 19, 2022 11:15 am

Jeżeli podróżujecie w okolicach Zakliczyna to w razie potrzeby warto skorzystać z pomocy drogowej OMT https://omt-pomocdrogowa.pl/zakliczyn/. Miałem okazję zwracać się do nich o pomoc...Zjawili się szybko na miejscu zdarzenia i przezieźli samochód do warsztatu. Wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo ;) Noi nie zapłaciłem bardzo dużo :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości