Własny warsztat

Darka
Posty: 415
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Własny warsztat

Post autor: Darka » czw wrz 24, 2020 12:37 pm

Witajcie,
czy są tutaj osoby, które prowadzą własny warsztat samochodowy? Jeśli tak, to gdzie zaopatrujecie się w wyposażenie do takiego warsztatu? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej terenowiec/pl/pl/97-wyciagarki niedrogie wyciągarki samochodowe - ręczne, elektryczne oraz hydrauliczne. Polecam i Wam się tam rozejrzeć, może coś wybierzecie.

niemowa
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:55 am

Re: Własny warsztat

Post autor: niemowa » śr paź 14, 2020 7:30 am

Proponuję zobaczyć tą propozycję tu regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Regały metalowe wykonane w calości z metalu, skręcane, proste w montażu. Móżna samemu dopasować regał do swoich potrzeb. Moim zdaniem regał jest niezbędny by zapewnić sobie porządek i bezpiecznie przechowywać materiały, narzędzia i zyskać dodatkowe miejsce.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Własny warsztat

Post autor: pyszka » czw lis 05, 2020 8:51 pm

Jeżeli chce sie wyposażyć taki własny warsztat samochodowy to niestety ale nie jest to takie proste jak mogło by nam się wydawać. Poszukaj przede wszystkim odpowiedniego wyposażenia, możesz to zrobić tutaj autona/pl/pl/c/AKCESORIA-WARSZTATOWE/36 . Tam na pewno znajdziesz potrzebny sprzęt.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Własny warsztat

Post autor: oczka » pn lis 09, 2020 11:03 pm

W pierwszej kolejności musicie zastanowić się co konkretnie chcecie robić. To jest ważne. Dopiero wtedy może wybrać odpowiedni sprzęt i akcesoria dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczywiście oczekiwań. Możecie na spokojnie tutaj komnino/com/pl/pl/of/cat/zbiorniki-wyrownawcze-poziome.18.html sobie zerknąć. Trzeba stawiać na jakość.

elza
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:18 pm

Re: Własny warsztat

Post autor: elza » sob lis 14, 2020 11:24 pm

A ten warsztat to ma być tak na własne potrzeby czy chcecie oferować klientom jakieś konkretne usługi w ramach działalności? Narzędzie, które zakupicie muszą być bowiem dopasowane do tego, co chcecie robić. Ciekawym narzędziem jest na pewno nitownica pneumatyczna. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj slavi/pl/blog/aktualnosci-i-porady/nowa-nitownica-pneumatyczna-far-au250-jak-dziala-i-jak-jej-uzywac.html . Możecie się tam między innymi dowiedzieć jak działa taka nitownica.

Skarpeta
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 2:33 pm

Re: Własny warsztat

Post autor: Skarpeta » pt lis 20, 2020 8:58 am

Jeśli poszukujecie firmy, która zapewni Wam zawsze sprawdzone, oryginalne części do auta, to możecie zerknąć na stronę pricedata.eu/genuineautoparts/ford-original-parts-international-trade-export-import. Można tu być pewnym jakości kupowanego towaru, na przesyłkę nie czeka się długo i zawsze jest gwarancja, że Wasze pieniądze i praca nie pójdą na marne.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Własny warsztat

Post autor: daga » pt lis 27, 2020 12:17 pm

Przy domowym warsztacie, nie tylko samochodowym, przyda się wam odpowiednie wyposażenie. Jest nim na przykład taki ataszek/pl/146-kleje-montazowe klej, którym możemy zmontować w jedno różne elementy. Ja mam wrażenie, że w sumie podobne zdanie ma wiele osób, ale nie wiem. Co myślicie? Warto mieć w domu różne kleje, prawda?

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: Własny warsztat

Post autor: Kobietaewka77 » pn lis 30, 2020 12:40 pm

Bardzo trwałe, precyzyjnie wykonane meble warsztatowe znajdziesz w ofercie firmy Metalfactor. Maja bardzo szeroką ofertę, znajdziesz tam również specjalistyczne stoły warsztatowe, które powinny się znajdować w każdym warsztacie, bez względu czym on się zajmuje. Kupując u nich całe wyposażenie macie możliwość za jedna droga kupienia, wyposażenia szatni czy biura.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: Własny warsztat

Post autor: Domis3223 » pn lis 30, 2020 7:39 pm

Dużą rolę w warsztacie odgrywa również oświetlenie, ja właśnie u siebie kończę remont, i postawiłam na lampy przemysłowe LED, bardzo ładnie oświetlają wnętrze, co ułatwia pracę, a różne punkty świetlne powodują to, że staje się ona łatwiejsza, ponieważ nie potrzebujemy już używać latarek aby doświetlić sobie remontowany samochód.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Własny warsztat

Post autor: daga » pt sty 22, 2021 9:47 pm

Dzięki za to polecenie!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości