Gaz czy benzyna

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Gaz czy benzyna

Post autor: Lenka » pn wrz 21, 2020 8:39 pm

Cześć zastanawiam się nad zamontowaniem instalacji LPG w swoim samochodzie. Z racji tego, że sporo podróżuję, niestety na paliwo wydaję bardzo dużo. Mój brat instalował kilka lat temu gaz w samochodzie i jest zadowolony. Co myślicie? Warto? Na chwilę obecną nie stać mnie na zakup hybrydy czy samochodu elektrycznego więc wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest najrozsądniejsze. Brat korzystał z usług firmy autogratis/pl/uslugi/instalacje-gazowe-montaz/lublin/wszystkie-marki/wszystkie-typy-aut znacie ją?

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Gaz czy benzyna

Post autor: Darka » pt gru 11, 2020 5:32 pm

A skoro już o tym mowa, to czy zdarzyło się Wam kiedyś zatankować złe paliwo do swojego auta? Co wówczas zrobiliście? Ja ostatnio czytałam artykuł na stronie internetowej pomoc-drogowa.net/pl/pomylka-przy-tankowaniu-wlanie-zlego-paliwa-jak-sobie-poradzic/, mówiący o tym, jak sobie w takiej sytuacji poradzić ;) Polecam i Wam się z nim zapoznać ;)

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Gaz czy benzyna

Post autor: Axel44 » pt sie 27, 2021 10:19 am

Wszystkie moje auta służbowe jeżdżą na benzynie. Montaż gazu jest w naszym przypadku nieopłacalny, ale żeby zaoszczędzić dodatkowe środki korzystamy z kart paliwowych, które kupiliśmy od firmy https://www.flotex.pl/. Płacimy za każdy litr benzyny o wiele mniej pieniędzy, a to co zaoszczędzimy przeznaczamy na premie dla naszych współpracowników.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Gaz czy benzyna

Post autor: lela1 » śr sty 05, 2022 2:41 pm

Jeśli nie dojedziesz o własnych siłach do warsztatu to koniecznie zadzwoń po sprawdzoną pomoc drogową. Jeśli mogę Ci coś polecić to będzie to pomoc drogowa Ustka: pomocdrogowa.ustka/pl/ . Jestem pewna, że będziesz z nich zadowolony. Miałam okazję korzystać z ich usług i wszystko było ok.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Gaz czy benzyna

Post autor: soraja » czw sty 13, 2022 10:23 am

Jeśli chodzi o zakup samochodu to warto wziąć pod uwagę różne możliwości. Jedną z nich jest zakup auta używanego. Co powiecie na samochody marki Hyundai? Tutaj znajdziecie informacje o takich autach: nordauto.hyundai/pl/o-firmie/kontakt/samochody-uzywane-nord-auto-hyundai-warszawa .

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Gaz czy benzyna

Post autor: lusiek » wt sty 18, 2022 4:23 pm

Ja myślę że auto na gaz jednak tańsze jest w eksploatacji więc takie lepiej wybrać. Tutaj beesafe/pl/ natomiast macie dobrego ubezpieczyciela który ac i oc w dobrej cenie wam zaoferuje. Ja mam tam niską składkę, tak niskiej nie miałem jeszcze nigdzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości